Friday, September 29, 2023
HomeGenelDalin të gjítha pùnët e pista e skandálet, një gábím mùnd t’ju...

Dalin të gjítha pùnët e pista e skandálet, një gábím mùnd t’ju kushtojë, Meri bèn párálájmërimin e fòrtë

Meri ka bërë një párálájmërim në páráshíkimin e sotëm.

Astrologia trègòn se Dielli është në kùndèrshtim me Plutonin dhe të gjítha

të fshèhtat apo pùnët e pista do dalin në dritë. Duhèt pasur kùjdès në márrëdhënie p

- Advertisement -

asi do zbùlohen edhe pabesitë e do ketë ndarje. Meri këshillon të qëndroni lárg turmave dhe kùjdès gjíthashtu edhe nga uji.

“Sot Dielli ne Gaforre eshte ne kundershtim te plòte me Plutonin ne Bricjap! Plutoni mbùlohèt nga Dielli dhe te gjítha te fshèhtat apo pùnet e pista e skandálet dalin ne drite! Apokalips qe mùnd te demtoj shume persona! Kujdes márredheniet ne cift dhe lídhjet shoqerore ka pabesira dhe ndarje! Kujdes njerezít e familjes dhe jo shume persona ne turme! Rrezík nga uji dhe turmat! Nje gábím mùnd t’ju kushtoje gjíthe te ardhmen!

Kujdes me shume tek Gaforre, Demet, Bricjapet, Peshoret!”

- Advertisement -

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments