Fansat jane Befasuar! Nata me e Keqe per Romeon ja Cfare i Ndodhi Vlonjatit

Teksa Romeo dhe Heidi mendojnë se janë në një televotim ‘kokë më kokë’ për t’u eleminuar nga shtëpia,

nata e djeshme ka qenë shumë e vèshtírë pasi mendojnë se është nata e fùndít në shtëpi báshkë.

Kjo pasi mbrëmjen e sotme gjatë prime-t mendojnë se njëri prèj tyre do të lárgohèt e këtë Romeo ka treguar se e ka vuajtur shumë.

Romeo: Natë më të kèqe nuk paska!

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...