Friday, September 29, 2023
HomeGenelDáshi i pari, Binjakèt nga fùndi, e sáktè rènditja e 6 shènjáve...

Dáshi i pari, Binjakèt nga fùndi, e sáktè rènditja e 6 shènjáve me fát per muajin qe vjèn

Të gjithë ne kemi një dëshirë të madhe dhe ëndërrojmë që planet tona të bëhen realitet sa më parë. Thuajse përditë çdokush nga ne thùrr ëndrra dhe krijon dëshira në mendjen e tij për të përmirësuar të ardhmen e tij dhe për t’u lehtësuar nga çdo dhímbje apo háll që i ka shkáktuar jeta.

Universi na i dëgjon dëshirat tona dhe nëse ne kemi treguar se meritojmë të jemi të mbështetur nga Universi, ai është gati që dëshirat tona më të zjárrta të na i plotësojë.

Çfarë dëshironi ju më shumë nga jeta? Në artikullin e sotëm ju duhet të le.xoni per keto 6 shenja dhe zbuloni nëse dëshira juaj do të bëhet realitet.

- Advertisement -

Per Demin dhe gaforen,  Ti po kërkon që e ardhmja jote të jetë sa më e shndritshme, e qetë dhe e begatë dhe ti po kèmbèngùl për ta bërë këtë realitet sa më parë. Keni një shpirt që nuk dòrëzòheni kurrë edhe kur gjërat nuk ju shkojnë siç mendoni ju.

Universi ju vlerëson dhe ju mbështet, por ëndrrat dhe planet tuaja lùftòni ti bëni realitet vetëm me veten tuaj dhe mos i ndá me askënd as me familjarët, pasi një energji nègátive është shfáqur në ajër.

Prít deri sa të të realizohet dëshira dhe më pas mùnd ta shijosh së bashku me familjarët e tu. Askënd nuk duhet të dëgjoni dhe mos u inflùencòni nga mendja e askùjt që nuk ua do të mirën.

- Advertisement -

Qëndroni optimist pasi deri në 17 gusht ju do të merrni shenjën e parë për ëndrrën më të madhe që dëshiron të realizohet dhe kjo ditë do t’ju mbùshë me lumturi.

Per Luanin dhe Peshoren,  Ju keni planifikuar disa gjëra shumë të thjeshta për jetën tuaj dhe Universi mendon se këto nuk do të të vlejnë shumë për të përmirësuar të ardhmen. Tregohu pak më e zgjuar, pak më e mençur dhe análizojeni mirë jetën tuaj dhe mos pèrtòni të kërkoni atë që vërtet mùngon nga jeta juaj.

Deri në 21 gusht keni kohë për të planifikuar me kòrrektësi jetën tuaj dhe do të shihni që kur dëshira të të realizohet, planet e jetës që do të kthehen në realitet do ta bëjnë të pa-besueshme dhe të mrekullueshme jetën tuaj.

Kthehuni me këmbë të tokë dhe jetoni me realitetin tuaj dhe kështu do ti keni idetë më të qarta se çfarë kërkon shpirti juaj dhe se çfarë ju nèvòjitet për begatinë e së ardhmes. Pra, dëshira do të të përmbushet deri në datën 21 gusht, por është në dorën tuaj që të kërkoni atë që meritoni vërtetë.

Per Binjaket dhe Ujorin,  Për një çast pyesni veten: Çfarë është ajo gjë e madhe që po më mùndon këto kohë dhe çfarë t’i kërkoj Universit. Epo, Universi i ka idetë e qarta se çfarë rèndon në shpirtin tënd tani dhe ajo është një situatë e vèshtirë financiare ndáj dhe dëshira jote më e madhe do të ishte të híqje qafe këto hállet e mùngesës së lèkëve.

Për të të mbròjtur dhe lehtësuar, Universi do ta bekojë të gjithë nëntorin me shumë fat për ty, ndáj dhe tani është koha që ju të merrni frýtet pasi dhímbja juaj shpirtërore do të lárgòhet. Jeni shumë pranë shèrimit dhe gjithçka në jetën tuaj do të ndrýshojë për mirë. Besoni!

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments