Saturday, December 2, 2023
HomeGenel“Dashi lán krèditë, Bínjakèt një lájm...”/ Nuk e kèni idenë njèrëz çfarë...

“Dashi lán krèditë, Bínjakèt një lájm…”/ Nuk e kèni idenë njèrëz çfarë ju prèt

Besojeni apo jo por qershori paska qenë një prej muajve më me fat të 2022-ës dhe jo më kot për të gjithë ju mùnd të ndodhin surpriza që do tju lezetojnë thèllë në zèmër. Edhe pse vitin e shkuar qershori nuk sòlli kaq fat, duket se më në fùnd Universi do të na dhurojë bekim dhe është koha jonë për ta pranuar të gjithë këtë.

Pas 2 ditësh prítet një valë e madhe energjie pozitive dhe për të gjithë ju do të ketë shumë mirësi dhe një bekim i madh ndáj dhe nëse doni ta dini se çfarë do t’ju ndodhë ju duhet vetëm të zgjidhni njërën prej letrave të fatit. Për të mos hùmbùr më shumë kohë, filloni të mësoni fatin tuaj si më poshtë.

Pwr kater shenjat e pára si Demi, Dáshi, Bínjaket dhe Gáforja, Mbani mend këto data fatsjellëse: 19 qershor dhe 23 te muajit. Nëse ju doni të mësoni më shumë se çfarë do t’ju ndodhë në këto data, duhet që të besoni shumë tek fòrca e madhe e Universit dhe më pas ju do të zbuloni të gjitha shenjat.

- Advertisement -

19 qershori do të jetë disa juaj me më shumë fat ku ju do të merrni 2 lajme pozitive dhe do të afroheni nga një person që ju e keni prítur prej kohësh. Lajmet pozitive do të lidhen me financat pasi të gjitha mèraqèt që keni pásùr gjatë kësaj perigje do të të lárgòhen dhe një bekim financiar do të të vijë nga puna ku je aktualisht.

Data 23 e ketij muaji do t’ju sjellë një lajm të mirë në lidhje me shëndetin. Nuk do të keni kùrrë shqètèsimin nga prèkja nga vírùset pasi fòrca e Universit do të të fòrcojë shumë imùnítetin tuaj.

Per te víjuar me Luanin, Vírgjèreshen, Peshòren dhe akrèpín, Mbani mend këto data fatsjellëse: 22 qershor dhe 30 te mujajit qe jemi. A keni dashur që në jetën tuaj të hyjë shumë dashuri. A doni që ai apo ajo personi që ju pëlqen më shumë të hyjë në jetën tënde dhe të bëhet pjesë e saj?

- Advertisement -

Nëse ju po kërkoni që më në fùnd të jeni e lídhùr dhe e dashuruar epo Universi këtë kishte në plan dhe në datën 22 qershor për atë person që ju dashuroni, Universi do t’i fùsè në zèmër shumë dashuri që ai person do ta ndájë vetëm me ju.

Por, nuk mbáron këtu. Që të shijohet një dashuri si në përralla nèvòjiten edhe pak lèk apo jo? E pra, sapo ju të keni krijuar një afrimitet të madh dhe të ngrohtë mes njëri tjetri do të jetë afruar data 30 te qrshorit në të cilën ty do të të kthehen të gjitha bòrxhet dhe hùatë që keni dhënë.

Edhe nëse nuk ju ka askùsh bòrxh, sërish do të merrni një dorë me lèkë nga një punë që keni kryer apo nga një shpèrblim i cili prítet prej jush prej kohësh. Pra, dashuri dhe párá dhe në fùnd ju duhet vetëm të besoni sa më shumë në fùqínë e engjëjve mbròjtës pasi ju jeni të bekuar oj shoqe.

Per ta mbýllur kete párashíkim me Ujòrin, Peshqít, Shígjètarin dhe Brícjápin, Mbani mend këto data fatsjellëse: 27 te ketij muaji dhe 29 qershor. Ju jeni një person që síkletin më të madhe e keni të lídhur me ecurinë e të ardhmes tuaj. Dhe jo më kot kohët e fùndit që gjërat nuk po të ecin mbarë ti mendon se të duhet pak fùqí mbështetëse.

Mos hárro kùrrë. Data 27 e ketij muaji lidhet me një sy të kèq që po të rri afër dhe kjo do të thotë se nga sot e der me 18 qershor dhe deri në 27 te muajit të gjitha momentet e líga dhe frýma e kèqe që të ka prèkur do të të lárgòhet dhe lajmi i mirë është se nuk do të kthehet kurrë më.

Nga ana tjetër kjo të ka shkáktuar lòdhje mendore, ndáj dhe vetëm 2 ditë më pas Universi do t’ju bekojë me një valë të fùqíshme shèrùese dhe për ju do të híqet çdo çast dèprèsíoni, ánkthí apo strèsi. I gjithë dhjetori do të jetë i bekuar për ju pasi do të keni mbi kokën tuaj një rreth mbròjtës nga Universi dhe nuk do t’ju prèkë asgjë e kèqe.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments