Friday, September 29, 2023
HomeGenelDeklárata bòmbe e Luizít párá pak minutash, jep mesazhin trònditese per shqíptaret

Deklárata bòmbe e Luizít párá pak minutash, jep mesazhin trònditese per shqíptaret

Këngëtari i njohur ka folur që nga fèmíjëria, pjesëmárrja te “Ethèt”, fitorja e BB VIP dhe projektet për të ardhmen.Pas përfùndimit të bisedës, ku i ftuar ishte gjíthashtu edhe krýetari i sápozgjèdhùr i Bashkisë së Shkodrës, Benet Beci, Luizí ka bërë një postim në profilin e tij në “Instagram”.

- Advertisement -

Ejlli ka postuar një fotografi me kreun e qèvèrisë, ku të dy shfaqen të qeshur.Por vëmendjen më të madhe e ka márrë shkrími që ka shoqërùar pozèn në fjalë.

“Votoni se cilin dëshíròni që të lárgoni?”, ka shkrùar fituesi i BB VIP dhe mènjèherë kanë vërshuar pëlqímet dhe komentet.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments