Friday, September 29, 2023
HomeGenelDeklárata bòmbe nga Olta párá pak çástesh, tha te verteten trònditese per...

Deklárata bòmbe nga Olta párá pak çástesh, tha te verteten trònditese per Luizín

Olta Gixhari i ka kushtuar një postim përfùndimit të “Big Brother VIP”, që mbrëmjen e të shtunës mbároi rrugëtimin me Post Big brother. Ish-banorja ka fálenderùar të gjíthë ata që e mbështètën dhe prodùksionin që e bëri pjesë, dùke mòs harrùar në fùnd edhe Luizín.Postimi i Oltës: Ja dhe BB zyrtarisht mbároi! Faleminderit me zemer publík i dashur per mbeshtètjen, komentet, sygjerimet, perqafimet dhe vemendjen qe me keni kushtuar. Faleminderit dhe ju qe me stoicizem me urryet deri diten e fùndít, fáleminderit qe u perfshíte kaq shume.

Do ta ruaj gjate ne mendjen time si nje eksperience te cmuar, ku perjetova emocione te medhá lòt, zhgenjim, gezím, te paprítura e surpriza. Ju kerkoj ndjese per cdo here qe e kam káluar masen.

- Advertisement -Faleminderit stafit te panumert qe u kùjdèsen per ne pa kursyer veten e tyre. FaleminderitLori Hoxha, Sara Hoxha, Arbana Osmani, Eduart Grishaj, Lorina Minxha qe me bete pjese te eksperiences me te cmendur e me te bukur te jetes sime. Faleminderit qe me duruat.

Ky ishte BB qe theu cdo rekord shíkueshmèríe, disa do ta mbájne mend si bigu i Luizít dhe Oltes disa Luizít e Kiares disa bigu i Luizít! Dhe po tani qe cdo gje mori fùnd dua te them nje te vertet te madhe, me ka permendur cdo dite ne shtepi pasi une íka, sot dua une te t’them dy fjale,aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njejte, ti ma ke veshtirsuar dhe ma ke zbukurùar rrugetimin tim! Ishte kenaqesi te “lùftoja” kunder teje. Ju dua shume. Shihemi ne projekte te tjera jashte kuadrit te lojes qe sot e tutje.

- Advertisement -


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments