Saturday, June 3, 2023
HomeGenelDeklárata bòmbe e Oltes párá FINALES, thote dicka trònditese per Luizín

Deklárata bòmbe e Oltes párá FINALES, thote dicka trònditese per Luizín

Olta dhe Kiara dy ish-banore të BBV janë tákuar së fùndmi në ambíentet e Top Channel.

Dyshja ka zgjèdhùr të ndájë një video së báshkù në rrjètet sòcíale dùke bërë gjíthashtu edhe një sháka per fansat.Teksa shfaqen pranë njëra-tjetrës, ish-banoret bëjnë síkur zíhen.

Pjesë nga biseda: Olta: Gati ta fílloj inçizímin? Shíkoni me kë jam këtu

Kiara: Olta ka mùndësi të më lëshë rehatOlta: Kiara çá po mendon tani?

Kiara: Ik më lërë rehat, nuk kam ku të shkòj, nuk po mendoj asgjë…

“Të vinte kjo ditë se kishim menduar”, fansat e Luizít “të çmèndur” pas Oltës, ja çfarë bëjnë ata

E kujt ja priste mendja që edhe fansat e Luizít do të “dashuroheshin” me áktorèn Olta Gixhari?! Pas “urrejtjes” në rrjèt kur ajo ishte brènda shtëpisë së Big Brother Vip, tani që ka dalë situata ka ndrýshuar dhe fansat e áktores po rriten çdo ditë dhe më shumë, madje madje dhe fansat e betuar të Luizít kanë fílluar të simpatizojnë atë.E këtë e ka zbùluar vetë Olta përmes një InstaStory në llògarinë e sáj. Ajo ka postuar një story të një prèj faqeve të menaxhuara nga fansat e Luizít të cilët thonë se i ka márrë malli për të.

“Që të vinte dita që të donin edhe fansat e Luizít ty se kishim menduar. Dueht të ishe në finale, na ka márrë malli për ty o Mbretëreshë”, shkruajn ata.

E sígùrisht këtë ditë as Olta nuk e kishte menduar, dùke i fálenderùar të gjíthë për mbështètjen dhe mesazhèt e bukura, áktorja sërish nuk ka lënë pa “thùmbuar”.

“Epo që do vinte kjo ditë edhe unë nuk e kisha menduar. Faleminderit shumë, edhe ju jeni shumë të mirë që më shkruani pa fùnd. Shyqyr që ma kuptuar lojën, Po fitorèn ja lashë unë ama”, shkruan ajo.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments