IKEN ROMEO? E FRÍKSHME kush pritet te futet ne Big Brother tani

Prej kohësh, Ledion Liço dhe faqja zyrtare e “Big Brother VIP”, në rrjètet sòcíale kanë bërë të ditur për një ‘Giveaway’ që do të realizohèt së shpèjti.

Ndërsa pak minuta më parë është bërë e ditur se ky ‘Big Giveaway’ do të realizohèt të shtunën.

Gjithashtu u zbùlua edhe dhùrata e parë e të shtunës— një banor i ri, i cili mùnd të jetë kushdo nga ju.

Po po, një prèj jush do të mùnd të bèhèt pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” si banor.

Duket se BBV po ndjèk rrugët e sezonit të fùndít të “Grande Fratello”,

ku një pjesë e konkurrèntëve ishin personazhe VIP, ndërsa pjesa tjetër personazhe të panjohur për publíkun.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...