E FUNDIT/ Dyshja e FRÍKSHME JASHTE? Del Plani Djállezor i Vellait te Madh

Egla Ceno dhe Romeo Veshaj janë përfshirë në një debát

të ashpër me njëri-tjetrin gjatë këtyre ditëve në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”.

Pavárësisht se janë miq të mirë, dùket se së fùndmi ka eskáluar situata mes tyre.

Ata kanë biseduar sot në oborr, ku edhe janë sqarùar për këtë pjesë.

“Unë të pyeta në qoftë se ndòdh që ne të dy do të árríjmë brènda finales báshkë,

të pyeta do të më sùlmoje, nëse do jemi të dy afër finales unë nuk do të të sùlmoj kurrë për të fituar unë.

Nuk do të pèrdorja sùlmin, as me ty as me atë gocën”, iu drejtua áktorja, megjíthëse nuk dihèt sa e sínqertë është në dekláratën e sáj, apo ka një plan tjetër në mendje.

Ndërsa Veshaj u përgjígj: “Nuk e di çfarë mendoje ti, por unë ta thash. Unë të kam thënë párá kësáj se nuk do të të qèlloj kurrë”.

Egla më pas e potencon se nuk kishte ndonjë qèllim, dùke shtuar: “Nuk është qèllim ajo që bëra unë”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...