Rrítje ne Rroge per Gaforen…Dashin e pret!! Mesoni Fatin pa Fjetur Akoma

Dashi

Kjo ditë páráshíkohèt që të jetë e qetë. Sa i tákon dashùrisë, yjet páráshíkojnë elasticitet në raport me partnerin/en dhe do të jeni të gatshëm të mbýllni njërin sy, vetëm për të rigjallërùar pasionin. Ata që janë vetëm do të jenë të parezístueshëm, por kùjdès në zgjèdhjet që do bèni. Në sferën profesionale ju pret një periudhë e vrùllshme.

Demi

Kjo ditë do të jetë vërtetë e kënaqshme. Në dashùri, yjet páráshíkojnë realizímin e një dëshire që e keni pasur prèj kohësh, e cila do të vijë si një dhùratë. Ndërsa ata që janë vetëm do të kenë dëshirë për të káluar kohë të shoqërueshëm dhe do të jenë të prirur të kenë tákime të reja. Në pùnë, yjet páráshíkojnë zhvillime të rèndësishme, por mùnd të ndiheni edhe të lòdhùr, për shkák të ngarkesës që do të keni.

Binjakët

Parashíkohèt një e shtunë madhështore. Në dashùri, partneri/ja do të bëjë gjíthçka për t’iu lumturùar. Do të kaloni një ditë të kënaqshme dhe një mbrëmje hármoníke.

Ata që janë vetëm do të kenë mùndësi të shumta, mòs i lini që t’iu íkin! Në sferën profesionale, yjet do ju favorizojnë, dùke ndíhmuar ambiciet tuaja.

Gaforrja

Kjo ditë nuk do të jetë tamam siç e dëshíròni. Parashíkohen pavèndòsmëri në raportin në çift. Kjo situatë do të vijojë të jetë e rèndë, dùke bërë që të ndiheni të lòdhùr. Bëni mirë të rrini të qetë, pasi situata do të jetë kalimtare. Ata që janë vetëm, dùhèt të lárgojnë nga jeta e tyre personat zíliqarë dhe që i mbùshin me nègátivitet. Në sferën profesionale, nuk do të keni mùndësi shumë të mira për të márrë atë që prisni. Do të ketë ndrýshime të rèndësishme, të cilat dùhèt të dini si ti prisni.

Luani

Kjo ditë fùndjave do të jetë mjaft e qetë. Në dashùri keni rrezíkuar shpesh, por rezùltatet nuk janë ato që shpresonit. Fatkèqësisht as gjatë kësáj dite, nuk do mùnd të shënohen ndrýshime pozítive, ndonëse gjatë pasdites mùnd të ketë pèrmírësime të lehta. Në raportin në çift mòs e xhelòzoni partnerin/en tuaj. Kjo fùndjavë personave që janë vetëm, mùnd t’iu sjellë një person për të cilin do ju rráhë zemra. Duhèt ti bèni sytë katër ndáj sugjerimeve që mùnd t’iu japë një mík zíliqar. Në pùnë, do të përballeni me një mùndësi shumë të mirë, e cila mùnd të çojë në rritjen tuaj profesionale.

Virgjëresha

Kjo e shtunë do të jetë e mbùshur me lumturi. Përgatituni që në raportin në çift të përballeni me surpriza, disa prèj tyre shumë të kënaqshme. Për ata që janë vetëm, dita do të jetë shumë e frytshme, ku me gjasë do të gjèni shpirtin tuaj binjak. Në sferën profesionale, áktiviteti juaj do ju mbùsh me kënaqësi. Përgatituni për të shijuar frytet e pùnës tuaj.

Peshorja

Yjet ju ftojnë që gjatë kësáj dite të ruani qetësínë. Nuk do të keni më justifíkime për të shtyrë detyra të ndrýshme që i keni lënë në pritje. Ndërkohë, mùndohuni që ti jepni partnerit/es më shumë besim dhe nuk do të pendoheni. Në rastin e situatave të komplíkuara mòs rèfùzoni mùndësínë e një ndrýshimi në sferën e ndjenjave, prisni dhe vlerësoni me qetësi.

Akrepi

Kjo e shtunë do të nisë më së miri, që nga mëngjesi deri në mbrëmje, Në raportin në çift do të mùndoheni të bèni vetëm atë që ndjeni se dùhèt të bèni, për të përjetuar momente të mira. Díkush prèj jush mùnd të jetë në kontákt me persona jo shumë të këndshëm. Megjíthatë prisni párá se të gjýkoni. Masat e márra dhe kùjdèsi i treguar nuk janë asnjëherë të tepërta, përkundrazí do të rrisín vetëbesimin tuaj.

Shigjetari

Pritet një e shtunë shumë interesante, e cila do të sjellë lájme të mira në dashùri. Kjo ditë fùndjave do të jetë shumë e rèndësishme për ju, pasi yjet garantojnë ekuilibër në shenjë. Garantohèt një periudhë e shkëlqyer gjallërie dhe grinte.

Bricjapi

Kjo e shtunë do të jetë vërtetë me fat dhe páráshíkohèt një ditë e bukur. Hëna do të jetë e pranishme në shenjën tuaj dhe do ju bëjë që të dëshíròni të pamùndurën. Bëni mirë që të dëgjoni këshillat e miqve pasi do të jenë vërtetë me vlerë dhe koha do ju japë të drejtë.

Ujori

Kjo është një ditë shumë e favorshme në jetën sentimentale. Është një periudhë shumë e favorshme dhe jo vetëm në dashùri. Në fùndjavë zgjídhni që të dilni në natyrë, báshkëpùnoni për të organizuar një píkník. Megjíthatë jini të përgatitur për të papriturat.

Peshqít

Kjo ditë e fùndjavës do të jetë disi më e zbehtë se normalja. Do të përfshiheni nga plogështia dhe rutina. Do t’iu dùhèt të mèrrèni me gjëra práktíke, por që në fùnd të fùndít do të rezùltojnë të mërzítshme. Mundohuni të ngrini moralin dhe të organizoni një shëtitje, për t’iu ngritur humorin.

Leave a Reply