Cpo Ngjet me JULIN/ Vendimi Fundit TRÓNDIT Shtepine Eshte Gati te…

Edhe dita e sotme siç dùket i është dedíkuar debáteve mes banorëve të shtëpisë së “BBV3”.

Siç e dimë tanimë, Heidi dhe Juli nuk kanë një márrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin dhe herë pas here janë parë të përfshihen në debáte të ashpra së báshkù. Dita e sotme e Jukit ka qene nje mákth dhe ai madje eshte shprehur se ka ardhur ne piken qe do lere shtepine se per aktorin ska me asgje kuptim.

Edhe në pasditen e sotme dýshja ka patur një përplasje teksa qëndronin në living me një pjesë të mirë të banorëve.

Heidi dùket tepër e revoltuar e cila është ngritur në këmbë dhe bèrtet kundrejt Julit dùke i kèrkuar këtij të fùndít të mòs mèrret më me të.

Heidi: Unë do reagoj kur të dua o Juki se më çáve veshët s’do të pyes ty kur të reagoj! Sepse më çáve veshët shumë të kam tolerùar.

Këtu aktori ka nisur të “përqeshë” banorèn:

Deda: Pse dèl prèj vetes? Wow, po ti je e qetë more…

Heidi: Hiqmu sepse nuk të durojë dot më! Hiqu se po më acáron nèrvat. Ke fílluar prapë dùke bere filozofin me njerëz ë? Po më acáron! Mjáft zhurma! Rri me shoqërinë tate. Hiqu qafe nga gjërat e mia!

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...