PAK ORE PARA PRIME DEL… Banori me i Fórte, Arsyeja po ‘Çmend’ Fansat

Sonte në “Big Brother Vip”

Big Brother Vip Albania është një fenomen sòcíal që mbèrthen fòrt jo vetëm vëmendjen por edhe debátin publík. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdhá ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektákli árríti të gozhdonte párá ekranit teleshíkuesit dhe rezùltoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Sonte në “Big Brother Vip”:

Kë preferon publíku një muaj párá finales së madhe?

Vajzat kùndèr Heidit, kush po sùlmon kë?

Një rrëfim rrëqethës nga Françeska

Një përballje kokë më kokë mes Heidit dhe Jùlit, pse u prish miqësia?

Si është pritur nga banorët pajtimi Romeo-Meriton?

Ku do ta dërgojë Vëllai i Madh çiftin Heidi-Romeo?

2 emra dhe 2 arsye, kë do të nominojnë banorët?

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...