E PAPRITUR!!! Para PRIME Romeo ja Plás te Qares dhe merr Vendimin Drástik

Big Brother Vip Albania Romeo Qan

Teksa presín të bèhen gati për ‘Primen’ e rradhës ne big brother vip albania,

prodùksioni i BBVA ka vèndòsur ti bëjë një surprizè moderatorit Romeo Veshaj.

Në një nga ato ece jakjet e tij nëpër shtëpi ai ka dëgjuar këngën e tij dhe ish-banores Arta Kabashi.

Romeo është përlòtur teksa ka përshèndètur këngëtarèn dùke e shijuar në maksimum kríjimin e tyre.

Për më tepër ndiqni videon:

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...