BBV3/ RIKTHEHET Meri Shehu Lájmi po e Çmend Shqiprine, ja si Ndodhi

Meri Shehu është ríkthýer për publíkun dhe dashamirësit e sáj pas daljes nga formati “Big Brother”.

E ftuar tek Rudina Magjístarit, Meri ka bërë atë që di të bëjë më mire páráshíkimin e shenjave të hòròskòpit.

Astrologia ka treguar ditën më me fat gjíthashtu edhe se si pritet ta kalojnë “Shën Valentinin” disa nga shenjat.

Si përfùndim ajo ka vlerësuar çdo shenjë të zòdíakut me yje të cilët Meri i pèrdor si njësi matëse të fatit të çdo shenje.

“Kjo është një nga javët më të vèshtíra të shkùrtit e párá se kemi edhe 14 shkùrtin sepse shume njerëz duan të márrín dashùri,

një nga javët e vèshtíra e dimrit pasi Marsi dhe Afërdita fùten në ujor dhe tákohen me Plutonin.

Ujori është një shenjë që jep shumë dashùri por të tákohen me Plutonin dhe priten shèrre.

Një periudhë e vèshtírë i pret shenjat si Demi, Akrepët edhe ujoret do të përballen me situata të káluara márrëdhënie personale.

Data 13 shkùrt do të jetë dita më e mire (nesër) të lindurit ne 10 ditëshin e dytë të shenjave të tokës Bricjap dhe Virgjëresha do të kenë aspekte të mira ekonomíke.

Vlersimi i Meri Shehut për secilën shenjë:

Dashi 3 yje

Demi 1 yll

Binjakët 4 yje

Leave a Reply