Monday, October 2, 2023
HomeGenelTani 'çmènd' publikun, merr vèndimin e dhímbshèm/ Sonte, nata e fùndít, do...

Tani ‘çmènd’ publikun, merr vèndimin e dhímbshèm/ Sonte, nata e fùndít, do dal nga këtu, arsyeja trònditëse

Tani ka habitur banorët me dekláratën që bëri mbrëmë párá se të flinin. Ai u thotë banorëve se sonte do të lárgohèt nga shtëpia e Big Brother Vip.“Unë do të íki. Sonte është nata e fùndít, nuk rri më. Unë u tèrhoqa, nuk duroj dot më.”, tha Tani.

Mesa dùket áktori është mërzítur nga gjíthë ato përballje, debáte e shèrre që po ndòdhin brènda shtëpisë së Big Brother. Është mërzítur nga protagonizmi i tre personave, Olta, Luizí dhe maestro Armaldo.

Sipas tij e gjíthë vëmendja është te këta banorë dhe të tjerët kanë mbètur nën hije. Dhe në ákt kështu po ndòdh, pasi këta tre banorë janë ata që po shkáktojnë më shumë debáte në shtëpi, në shumicën e rasteve janë debáte që árríjnë në banálitet.

- Advertisement -

Tani ndau një histori shumë të dhímbshme me banorët. Ai tha se 10 vite më parë mbèti jètím, pasi prindërit e tij ndèrruan jetë në një aksid.nt rrugor.Duke biseduar me Oltën, Armaldon dhe Dean, Tani shtoi se prindërit e tij kanë qenë pasagjerë, ndërsa ai shofer në momentin që ndòdhi áksídenti trágjík.

Tani shtoi se vetëm ai mùndi t’i mbijètonte aksid.ntit fátál, ndërsa e kujtoi ngjárjen e vitit 2013, si ngjárjen më trágjíke të jetës së tij.Aktori u shprèh se ai ishte me shpèjtësi tej normave të lejuara, në momentin që një mjet i tonazhit të rèndë, i dòli paprítmas në korsi dhe më pas u përplasën.

- Advertisement -

Gjatë ditës së djeshme u zhvillua “Big Brother Radio”, një partneritet mes BB VIP dhe Top Albania Radio. Banorët kanë diskutuar tema të ndrýshme të cilat i prèkin, nga dashùritë, flírtet, ngácmimet e deri te debátet e fòrta. Një nga banorët më të rinj, Tani, ka análizuar lojën e tij në BBV Radio.

“Këtu prèsioni është shumë i madh. Nuk gjej fjalë t’u them personave jashtë. Kam hyrë në një ambíent ku nuk njihja 15 vetë, njerëz të rinj… Vonoj të ndèz, por kur ndèz nuk fíkem… Kam fílluar të lirohem pak…”, ka thënë áktori i humorit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments