Friday, September 29, 2023
HomeGenelDo ndòdhe tèrmet, shqíptaret jane gati, fansat e Luizí párálájmerojne me te...

Do ndòdhe tèrmet, shqíptaret jane gati, fansat e Luizí párálájmerojne me te kèqen

Këngëtari Luiz Ejlli është kthýer në një nga personat më të ndjèkur dhe më të komentuar në rrjèt me pjesëmárrjene tij në reality shoë-n Big Brother VIP Albania.

Së fùndmi, një tjetër protèstë për Luiz Ejllin është thirrur dhe lájmërùar përmes rrjèteve sòcíale nga fansat e këngëtarit.

Protèsta është njòftuar për ditën e mërkurë, 1 mars, ora 14:00 përballë Top Channel, thuhèt në thirrjen e shpërndarë në Tík Tok.

- Advertisement -

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që shqíptarët ngrihen në protèstë për “padrèjtèsitë” që po i bèhen Luizít në lojën e tij në “BBV”.

Së fùndmi Kiara u vu ‘me shpatùlla pas muri’ në primen e káluar ku si drejtuesja dhe opinionistja e emisionit e ‘kritíkuan’ për sjelljen e vakët të sáj ndáj lojërave të Luizít.

Çifti këto ditë është parë në gríndje të shpeshta, ndërsa Kiara disa herë ka shpèrthýer në lòt pas sjelljeve të partnerit të sáj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments