Saturday, September 30, 2023
HomeGenelSkenari i TCH/ Kush do dalë, Kiara apo Olta? Asnjëra nga ato,...

Skenari i TCH/ Kush do dalë, Kiara apo Olta? Asnjëra nga ato, do dalin këta 2 banorë

Aktori Elvis Pupa dùket s epo bèhèt gati të lërë shtëpinë e “Big Brother”. Në një bisedë me banorët, Visi është shprèhur se do të lárgohèt nga shtëpia të díelën.

Ai ka thënë se nuk ka asgjë personale me banorët në shtëpi, por nuk përshtatet dot më me këtë lojë. Visi: Unë do rri dhe të shtunën edhe do íki të díelën.

Keisi: Po pse do íkësh? Visi: S’më pëlqen këtu. Nëse të shtunën ndòdh ajo që kam menduar, do rri, në të kùndèrt do dal. Nderkohe edhe Fotinia ka zgjèdhùr të “vetë sakrifíkohèt” dhe të dalë ajo të shtunën, në mënyrë që Luizí dhe Kiara ta vijojnë lojën ende.

- Advertisement -

Teksa Luizí po qëndronte i mërzítur në oborr, Fotini i tha atij që të rrijë i qetë pasi do dalë ajo të shtunën. Luizí i tha Fotinisë se nëse ajo e bèn një gjë të tillë,

ai nuk do i flasë më me gojë gjíthë jetën.Ai shtoi se këtë lojë, do e bëjë siç do ai vetë, ndáj ka vèndòsur të dalë nëse Kiara lárgohèt.

Luizí u betua për mbesat e tij, se nëse publíku vèndòs të lárgojë Kiarën, ai do íkë báshkë me të. Fotini dhe Lorènci i thanë Luizít të mòs bëjë betime kòt, sepse po flet gábím.Ai u shprèh se nuk është fare gábím sepse ai, Kiara dhe Olta kanë 90 ditë brènda në shtëpi dhe nuk ka ndonjë gjë nëse dèl ai.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments