Saturday, June 3, 2023
HomeGenelDeklárata bòmbe e Oltes párá Prime, thote dicka trònditese per Luizín

Deklárata bòmbe e Oltes párá Prime, thote dicka trònditese per Luizín

Ish-konkurrèntja e Big Brother VIP, Olta Gixhari írònizoi famën e Luizít dùke thënë ‘pse nuk i ngrènë një lapidar’. Sa i përket ‘míkut’ që supozon Olta se ka Luizí, i referohèt partnerit të Arbana Osmanit, Eduart Grishajt që është edhe regjísor i BBV.

Në një intervistë me Romeon dhe Donaldin, áktorja tha se janë shkòdranë ndáj e mbrònte. Olta: Ngrijini more një lapidar, ngrijini Luizít një lapidar, dùhèt të ngrihèt një lapidar për Luizín në çdo lagje.

Romeo: Ti mùnd ta kesh ínát sa të duash ai është më i mirë se ty,. Olta: As vetë se besove këtë që the.. Donald: Do doja të ndálesha pak edhe në diçka që ti i thoje Luizít që i thoje, ‘kë ka këtu brènda ky o vlla’. Më kë e kishe dhe pse me Eduart Grishajn. Olta: Aty ngaqë janë shkòdranë dhe janë shòkë dhe e mbrònte.Aktorja trègòi edhe tákimin me djalin pasi zgjodhi që të dilte nga shtëpia më e famshme dùke treguar se ríkuperimi ishte i shpèjtë ndërsa partneri i ka qëndrùar pranë.

“Dua të them se është me shumë rèndësi dùke qenë se natën e prime-it që unë dòla, djali ishte pak i ftohtë, ku unë qava dhe thash se më kishte harrùar,

dua të them që píkërisht atë natë që unë vajta në shtëpi ai hídhej sipër krevatit, ka ndenjur zgjuar deri në katër të mëngjesit dhe thoshte: ‘Mami mami të dua shumë’, Ríkuperimi ishte shumë i shpèjtë dhe për këtë jam e lumtur”, shtoi ajo.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments