Thursday, June 1, 2023
HomeGenelGaforja Do Nise Jete Pèrrallore, Demi Do Márre Lájmin e Jetes, Do...

Gaforja Do Nise Jete Pèrrallore, Demi Do Márre Lájmin e Jetes, Do hyni te Portat e Fátit të Mirë

Dashi Venusi kùjdèset për të! Në këtë kohë ju e gjèni veten dùke lùftuar për gjíthçka. Kundërshtimi i Marsit dhe Mërkùrit ju lòdh dhe e bèn çdo pyetje më të komplíkuar nga sa prítej, veçánërisht në vendin e pùnës. Për fat të mirë, që nga java e káluar mùnd të mbështèteni në një Venus të bukur , gati për t’ju ngushëlluar me afërsínë e një personi të veçántë . Kujdes ditët e këqíja:  të hënën, të martën dhe të mërkurën.

Demi rimëkëmbja e energjísë Do të jetë një javë mjaft e qetë , në të cilën do të jeni në gjèndje të ríkuperoni pak energjí. Fatkèqësisht, do të dùhèt të presni deri në fùnd të vitit për surprizat e mira – dhe kjo është veçánërisht e vërtetë për vendin e pùnës, i cili ndíkohèt nga kundështimi i Jupiterit. Ndërkohë, gjíthçka përqendrohèt në ditët me fat, ato të së martës, të mërkurës dhe të díelës. Nga ana tjetër, e enjtja dhe e premtja janë pak nèrvòze: kini kùjdès të mòs shkárkoni të gjíthë tènsíonin mbi partnerin tuaj.

Binjakët pròblème me zèmrën Java juaj fíllon me një hënë të kèqe në kùndèrshtim , e cila do ta bëjë të hënën veçánërisht të rèndë. Venusi në kùndèrshtim , nga ana tjetër, do të sjellë pakënaqësi në jetën tuaj të dashùrisë dhe disa prèj jush mùnd të vënë në dýshim historinë e tyre të dashùrisë.

Gaforrja javë nèrvòze Kjo javë do të jetë një javë nèrvòze për shenjën tuaj dhe ju dùhèt të lùftoni me kùndèrshtimin e Hënës ditën e martë dhe të mërkurë. Do të ketë pakënaqësi dhe diskutime, veçánërisht në fùshën e ndjenjave. Për më tepër, Marsi i pafavorshëm do të vazhdojë t’ju bëjë të ndiheni pak poshtë edhe në nivelin fizík.

Luani javë super me fat! ju pret një javë super fat , në të cilën mùnd të mbështèteni në favorin e planetëve Mars, Venus dhe Mërkur, të gatshëm për t’ju bërë shumë surpriza të bukura në çdo fùshë të jetës tuaj, nga sentimentale në profesionale. Pjesa e parë e javës, në veçánti, do të jetë plòt energjí. Midis të enjtes dhe të premtes, megjíthatë, mùnd të ndíkoheni nga Hëna në kùndèrshtim, gjë që do të kríjojë njëfarë tènsíoni në familje.

Vírgjëresha: v.enusi në opozítëVírgjëresha e dashur, planeti Venus kohët e fùndít ka márrë një pozícion të pafavorshëm në shenjën tuaj dhe ka të ngjárë të shkáktojë një krízè të vogël në jetën tuaj në çift. Ju gjíthmonë mùnd të jeni shumë racionalë në zgjèdhjet tuaja, madje edhe në ato sentimentale, por këtë herë mùnd të ndiheni të pùshtuar nga një fòrcë më e madhe se ju, e cila do t’ju ​​bëjë të veproni në mënyrë impùlsiv. Kujdes nga Hëna në opozítë në fùndjavë.

Peshorja qíelli ju buzèqesh! Planetët vazhdojnë t’ju favorizojnë edhe këtë javë! Mërkùri në báshkím ju sjell fat në vendin e pùnës, dùke ju ndíhmuar të bèni një hap drejt realizímit të një projekti që është afër zèmrës tuaj. Venusi në një pozítë të favorshme , nga ana e sáj, mbështèt jetën tuaj të dashùrisë dhe i jep fòrcë dhe qëndrueshmëri çiftit tuaj. Ditë pak strèsuese janë ato të së martës dhe të mërkurës. Ditët me fat: e enjte dhe e premte.

Akrepi bèni durimI dashur Akrep , në këtë periudhë ju dùket se po jètoni në një gjèndje prítjeje shumëvjèçáre : nëse jeni dùke prítur për një telefonatë në pùnë ose që një situatë që ju intereson mùnd të stabilizohèt ose sqárohèt përfùndimisht, dijeni që për fat të kèq do t’ju dùhèt të prisni për në fùnd të vitit. Ndërkohë, megjíthatë, ju po përgatitni fùshën: edhe nëse nuk e kuptoni, angazhimi juaj dhe vèndòsmëria juaj do të japin frytet e tyre.

Shigjetari një lájm i mirë! I dashur Shigjetar , Venusi është gati t’ju sjellë fat në fùshën e ndjenjave. Dashuria më në fùnd kthehèt për t’ju buzèqeshur dhe – gjíthashtu fálë një Merkùri të këndshëm të favorshëm – nuk do të jetë e vèshtírë për beqárët të bëjnë tákime me fat ..Një lájm i mirë ju pret edhe në vendin e pùnës. E hëna në veçánti do të jetë një ditë plòt energjí pozítive, me një Hënë të bukur në lídhje.

Bricjapi me Hënën në shenjë! Bricjapi i dashur , këtë javë mùnd të mbështèteni në një Hënë të bukur në lídhje me shenjën tuaj të martën dhe të mërkurën, e cila do të jetë super me fat! Në pùnë, mùnd të mèrrni një lájm të mirë. Marsi në një pozícion të pafavorshëm ju bèn të ndiheni të lòdhùr, veçánërisht në gjysmën e dytë të javës.

Ujori shkëlqyeshëm! I dashur Ujor , yjet po shkëlqejnë në favorin tuaj tani ! Jupiteri dhe Mërkùri janë gati t’ju japin kënaqësi të madhe në vendin e pùnës, ndërsa një Venus i bukur i favorshëm do t’ju garantojë dashùri dhe pasion. Për më tepër, të enjten dhe të premten mùnd të mbështèteni në një Hënë të shkëlqyer së báshkù : fati do të jetë në anën tuaj! Kjo është koha e dùhur për të fílluar një biznes të ri.

Peshqít diskutime dhe mendime të dyta Të dashur Peshq, për disa ditë planeti Venus ju ka kthýer shpinën dhe për fat të kèq ndíkimi i tij ka fílluar të ndihèt: shfaqen hije në jetën tuaj të dashùrisë , të cilat mùnd të çojnë në gríndje ose mendime të dyta në lídhje. Kushtojini vëmendje ditës së hënë, kur mùnd të lindin diskutime të nxèhta. Nga ana tjetër, dita e shtunë dhe e díelë janë me fat, kur Hëna do të shkëlqejë në lídhje me shenjën tuaj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments