Saturday, June 3, 2023
HomeGenelGezuar ditelindjen Olta dhe Luiz… surpriza bòmbe qe u vjen banoreve te...

Gezuar ditelindjen Olta dhe Luiz… surpriza bòmbe qe u vjen banoreve te BBV

Bled Mane sápo bëri atë që di të bëj më mirë, sërish. Gazetari ka bërë një postim në rrjètet sòcíale ku me rastin e 1 Prillit, diës së gènjeshtrave i uron ditëlindjen Oltës dhe Luizí.

“Gëzuar ditëlindjen Olta! Gëzuar ditëlindjen Luiz! Urimet më të mira për dy nga njerëzít më të sínqertë, më të pastër dhe më të drejtë që kam njohur!”, shkruan plòt íròni Bled Mane.

Kujtojmë se Bledi Mane hoqí dorë nga “Big Brother VIP” pak javë më parë, por nëpërmjet postimeve në rrjètet e tij sòcíale, ku nuk mungojnë sùlmet, írònitë dhe thùmbimet, ka qenë vazhdimisht i përfshirë në ngjárjet brènda shtëpisë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments