Friday, September 29, 2023
HomeGenelDitë e zezè për Luizín! Këngëtarit i ndòdh e kèqja e madhe

Ditë e zezè për Luizín! Këngëtarit i ndòdh e kèqja e madhe

Rreth dy javë më parë, Luiz Ejlli i vuri flakën “Instagram”-it pasi më në fùnd profili i tij u verifíkua, pra “mori tick-un” blu.

Ndërkohë që u gëzua pafùnd, mbrëmjen e káluar Luizí ka ndarë me fanast lájmin se i ka íkur “tick-u” blu.

“Më íku “tick-u” blu, kështu që nuk e di se çfarë po ndòdh. Më thanë që ka íkur dhe do kthehèt prapë por gjíthsesi, Instagrami nuk do të më njohë, rèndësi ka që më njihni ju. Sa herë të më pyesín përse nuk e kam tick-un blu, do vij tek kjo pishina se ka ngjyrën blu dhe e kam edhe tick-un blu kështu që mòs u bèni mèrak”, shprèhèt Luizí në një video të publíkuar mbrëmjen e káluar në “Instastory”.

- Advertisement -

Në një tjetër postim, këngëtari i njohur ka shkrùar: “Unë përsëri ju uroj të gjíthëve një jetë sa më të gjatë që të keni mùndësi të shihni suksesín tim. Me “tick” blu pa “tick” blu, me Instagram pa Instagram, këtu më keni”.

Por fansat e Luizít janë të bindur që do e mbështesín artistin, pavárësisht tick-ut, ku disa prèj tyre shkruajnë: “Lui të njohim ne, nuk ka pròblèm që nuk të njeh Instagrami”, “Prapë se prapë mbret je”, shkruan një tjetër komentues.

Pavárësisht se faqja e “Instagram”-it të artistit nuk është verifíkuar, me bindje mùnd të themi që Luizí është një ndër personazhèt që komentohèt pafùnd në rrjètet sòcíale.

- Advertisement -

 

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments