Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelDitët janë plòt surpriza, shpèrblimet do të vijnë, te líndur per pásurite

Ditët janë plòt surpriza, shpèrblimet do të vijnë, te líndur per pásurite

Te mirat per dashin Në dashùri, përpiquni të qëndroni të qetë, veçánërisht nëse ju është dashur të mèrrèni me fjalë e zènka. Në pùnë Jupiteri dhe Marsi janë në anën tuaj: mòs e çáni kokën për zíliqárët, dùhèt të shihni vetëm pùnën tuaj

Edhe per Demin Në dashùri, pas dy ditësh të rènda, përpiquni të ecni përpárá, pa polemíka. Në pùnë, ndrýshimet po vijnë: qíelli po ju buzèqesh!

Per ju Binjake Hëna është në dizavantazh me shenjën tuaj dhe ju provokon, ndáj në dashùri përpiquni të qëndroni të qetë. Në pùnë, nga data 10 tetor do të ketë një lájm të mirë: vazhdoni kështu!

- Advertisement -

Ti Gafore Në dashùri ky është një muaj si të thuasj verifíkues i gjërave, veçánërisht nëse keni káluar një periudhë kríze. Në pùnë, faza áktuale është e lòdhshme: jepni shumë dhe mèrrni pak!

Luan Dashuria tríùmfon: gjíthçka váret nga ju, ndáj lind pyetja a doni ta vazhdoni këtë histori? Në pùnë, së shpèjti do të ketë një shpërblim: nga ju kèrkojet që të jeni më të kuptueshëm!

Sa per te emblay Vírgjeresha Qielli ju buzèqesh, yjet janë në anën tuaj dhe tákime të reja favorizohen. Në pùnë do ju dùhèt të bèni një zgjèdhje të rèndësishme për të ardhmen!

- Advertisement -

Peshore Hëna është në anën tuaj, në dashùri ndjenjat janë pozítive. Në pùnë mòs i nënvlerësoni projektet dhe márrëdhëniet me të lindurit në shenjën e Shigjetarit apo Luanit.

Akrep Afërdita së shpèjti do të jetë në anën tuaj, brènda një muaji do të përjètoni ndjenja të bukura në dashùri. Në pùnë fílloni nga e párá: keni shumë projekte në mendje. Ditët janë të ngarkuara, por shpërblimet do të vijnë!

Ti Shigjetari Muaji shtator nisi kèq për sferën sentimentale, por tashmë gjíthçka është më mirë. Dhe i keni kapërcyer kèqkuptimet. Në pùnë, po hídhni sytë tek e ardhmja: fílloni të mendoni për projekte të reja!

Brícjape Në dashùri përpiquni të ruani qetësínë, polemíkat nuk të çojnë askund. Në pùnë keni shumë angazhime dhe projekte për të përfùnduar. Kujdes nga ana ekonomíke, shtrëngoni rripin!

Ujor Marsi, Dielli, Venusi dhe Jupiteri janë në anën tuaj: sfera dashurore premton veçse për mirë. Në pùnë, përpiquni të trègòheni diplomatík dhe të gjèni një zgjídhje!

Peshq Afërdita nuk është më në kah të kùndèrt, kështu që mùnd të mèrrni frymë lirisht. Lërèni veten të kaloni në emocione të reja. Në pùnë Marsi është kùndèr: jeni pak nèrvòz, nëse studioni dùhèt të pùnoni më shumë!

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments