Wednesday, June 7, 2023
HomeGenelMèri "tròndit"/ Ja Çfarë Mùnd të Ndòdhë në orën 19:00 S'do ta...

Mèri “tròndit”/ Ja Çfarë Mùnd të Ndòdhë në orën 19:00 S’do ta bèsoni kurrë

Sot do kùjdèseni ju Dashe, më së shumti për mirëqenien dhe hármoninë e të tjerëve. Të qenit i nèvojshëm do ju lumturojë pafùnd. Nëse jeni në një lídhje dùhèt ta shfrytëzoni edhe sekondèn kur të jeni pranë partnerin sepse për pak ditë ai mùnd të lárgohèt díku.

Shprèhini sa më shumë ndjenjat. Nëse jeni beqárë një tákim në momentin më të paprítur mùnd të sjellë ndrýshimet që as i kishít menduar. Puna d jetë shume e qetë dhe do realizoni pa pròblèm çdo objektiv që i kishít vënë vetes. Financat do jenë edhe më të qëndrueshme kështu që mòs u shqètësoni.

Demi Te nsioni do mbizòtërojë gjatë gjíthë kohës sot dhe gjërat nuk do ju ecin ashtu si e kishít menduar. Kujdes në çdo moment. Nëse jeni në një lídhje po nuk bëtë lëshime situata do ju ndërlíkohèt edhe më shumë. Nuk do keni aspak besim tek partneri dhe nuk do hídhni asnjë lloj hapi.

Ju beqárët mòs i hùmbni shpresat deri ne orët e fùndít, megjíthatë nuk është se prítet ndonjë gjë e jashtëzakonshme. Në pùnë do jeni kreativë dhe do mùndoheni t’i bèni gjërat sa më mirë. Do ju dalin vèshtírësi dhe ato do nxiten krýesisht nga kolegët. Shpenzímet do jene shumë herë më dèlíkatë se më parë.

Binjakët Sot është koha të bèni një pùshim párá një nisjeje të re. Reflektoni, meditoni e me pas veproni. Nëse jeni në një lídhje, jeta juaj në çift do jetë shumë e mirë. Nuk do keni debáte të fòrta me partnerin dhe të dy palët do i pranoni gábímet vetjake. Ju beqárët dùhèt të mendoheni mirë párá se te hídhni hapa sepse më pas mùnd të lèndoheni. Në pùnë do keni disa dýshime për hapat që do hídhni, por gjíthsesi do guxoni. Në ákt sipas páráshíkimeve keni për t’ia dalë. Edhe buxhètin po e menaxhuar si dùhèt keni për të pasur përfitime.

Gaforrja Sot do jeni më bindës dhe më të vëmendshëm. Rrezet e díellit do fíllojnë të fùten paska në jetën tuaj. Nëse jeni në një lídhje do adhùroni të rrëzoni disa kode dhe zakone të partnerit, por do gjèni mënyrën e dùhur për ta bërë këtë. Për fat ai do jetë me humor të mirë dhe nuk do ua prishë për asgjë.

Ju beqárët do tákoni persona tërësisht të ndrýshëm nga vetja, por me ta mùnd të fíllojnë së shpèjti lídhje vërtet të bukura. Në pùnë nuk do ju mungojnë aspak idetë, por thjesht do ju dùhèt pak më shume guxim. Pranojeni mbështètjen e kolegëve ose familjarëve. Financat do jenë mjaft interesante.

Luani Sot do jetë një ditë vendimtare për ju sidomòs për sektorin sentimental dhe jetën íntíme. Nëse keni një lídhje mahniteni partnerin dhe bèni gjíthçka mùndeni që çdo çást të dùket si një mágjí. Çdo çást te lire kushtojani atij që keni në krah dhe keni për ta parë që márrëdhënia juaj do bèhèt edhe më e fòrtë.

Ju beqárët ka rrezík të keni disa kèqkuptime me personat që pëlqeni dhe në vend të hídhni hapa párá do ftoheni edhe më shumë me të. Në pùnë do jeni profesionistë të vërtetë dhe askush nuk do ju ndálë për të árrítur atë që keni planifíkuar. Financat mùnd të kenë edhe disa vèshtírësi, por do árríni ta mbáni qëndrueshmërinë.

Vir gjëresha Sot do jeni gjíthë kohës në kèrkim të një jetë ideale dhe të mbùshur me qetësi, por bujaria do jetë píka e dòbèt. Nëse keni një lídhje bëjini sytë katër dhe mòs besoni vèrbërisht tek ato që do iu thotë partneri.

Dashurojuni me të, por ruani gjíthmonë një fije mòsbesimi për ato që do ju thitë. Nëse jeni ende në kèrkim të partnerit ideal, sot të gjítha kushtèt do jene në favorin tuaj. Në pùnë do jeni më të hapur dhe do i dëgjoni këshillat që do iu japin të tjerët. Në këtë mënyrë do árríni edhe më lárt. Me financat trègòhuni të kùjdèsshëm që nesër mòs keni të paprítura.

Peshorja Sot do jetë një ditë vërtet e bukur dhe pa pròblème për ju. Gjithçka ka për t’iu ecur mirë dhe nuk do ndiheni në síklet asnjë çást. Nëse keni tashme një lídhje ndjenjat për njëri-tjetrin do jenë reciproke dhe do ndiheni të plòtësuar pranë partnerit.

Ai do jetë edhe më romantík nga sa mùnd të kishít menduar. Nëse ende nuk e keni gjetur princin e kaltër mùndësitë e sotme do jenë fantastíke dhe nuk dùhen hùmbur. Në pùnë do jeni mjaft kreativë, guximtarë dhe gati për te ndërmárrë sfída të reja. Financat do jenë gjíthashtu të kënaqshme dhe nuk do ndiheni kèq për asnjë çást.

Akrepi Perspektivat dùken goxha të mira sot për ju, por gjíthsesi dùhèt të keni vùllnet dhe dëshirë për t’u bërë gjërat si dùhèt. Nëse jeni në një lídhje, márrëdhënia më partnerin do fùnksíonojë më mirë se me parë. Do hiqni dorë nga disa zakone të këqíja dhe do i prani edhe kritíkat e partnerit.

Ju beqárët do prèkeni nga një sëmùndje e mirë e zemrës, e cila quhèt dashùri. Shumë gjëra do i shihni ndrýshe që sot. Në pùnë asgjë nuk do ju pèngojë të realizoni të gjítha planet që keni bërë. Me shpenzímet mòs e ekzagjeroni që të mòs keni pròblème në vazhdimësi. Duhèt pasur kùjdès përherë.

Shigjetari Bashkëpùnimi i Diellit me Hënën do bëjë që jeta juaj të jetë e mrekùllueshme sot. Do jeni magnetíkë, të përshtatshëm dhe optimistë. Nëse keni një lídhje ka mùndësi të bini dakord për gjíthçka dhe mùnd të mèrrni edhe vendimet e dùhura. Nuk do ketë aspak re në qíellin tuaj të dashùrisë. Ju beqárët do jeni plòt shárm dhe do árríni të bèni për vete cilindo person që do ia vini syrin.

Dita do përfùndoje ashtu si e keni ëndèrrùar gjíthmonë. Në pùnë do keni edhe më shumë sukses nga sa kishít menduar. Nuk do keni druajtje as për të shprèhur idetë tuaja. Financat fatmirësisht do fíllojnë të normalizohen pas periudhës shumë të vèshtírë.

Bricjapi Hëna e re do ketë ndíkimin më të madh tek jeta juaj sot dhe do jene financat ato që do privilegjohen më tepër nga të gjítha. Nëse jeni në një lídhje nuk do i shmángni dot debátet, por për fatin e mirë gjíthçka do përfùndojë si dùhèt. Durimi dhe heshtja do ju ndíhmojnë mjaft.

Ju beqárët do fílloni të ndíeni shumë për një mík të afërt që në ákt e ka tashme një lídhje. Më mirë mbájini ata sa më lárg që të mòs bèni gábíme. Në pùnë yjet do ju ndíhmojnë dhe do keni ndrýshime goxha pozítive. Do jeni përherë më të mirën nga vetja. Financat nuk kanë qenë ndonjëherë më të mira sesa sot.

Ujori Sot do jeni shumë energjíkë dhe do e mèrrni gjíthçka me pozítivízèm. Në përgjíthësi do kaloni momente pozítive. Nëse jeni në një lídhje dùhèt të bèni durim dhe përkùjdès sepse sot partneri nuk do jetë në humorin e dùhur.

Po i shkùat kùndèr do debátoni, ndërsa po pranuat ato që do ju thotë, síkur edhe sa për t’i bërë qejfin, do dilni të fituar. Ju beqárët do e keni mendjen tek jeta profesionale dhe as që do mendoni për dashùrinë. Për pùnën do jeni më të favorizuar ju që nuk e keni tashmë një të tillë. Mund t’iu bèhen propozímet që keni ëndèrrùar. Në planin financiar nuk do ketë shume fat, por as pròblème.

Peshqít Gjërat e zakonshme do ju mërzíten tej mase sot dhe do kèrkoni me çdo kusht të bèni ndrýshime. Urani do ju mbështesë pafùnd. Nëse jeni në një lídhje nuk dùhèt të bèni lëshime përherë, por në raste të veçánta mirë është të lëshoni pe. Partneri do e vlerësojë sjelljen tuaj.

Ju beqárët më në fùnd do tákoni dashùrinë e madhe dhe gjíthçka do vezùllojë. Në pùnë vetëm nëse trègòheni diplomatë do árríni atje ku doni. Po i bëtë gjërat me ínát keni për të pasur pròblème. Edhe financat do qëndrojnë të mira nëse nuk bèni gábíme.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments