SKÁNDAL/ Drin Zeqo do kthehej por…Produksioni “E vèrteta e Trîshte

Gazetari Drini Zeqo, ka reaguar për herë të parë pas lárgimit në mënyrë të papritur

nga shtëpia e “Big Brother VIP”, dùke treguar edhe arsyet e vendimit të tij

Me anë të një postimi në rrjètet sòcíale, Drini sqaron se është lárguar

për shkák të shèndètit të familjarëve të tij, ndërsa thekson se gjèndja e tyre është mirë.

Ndër të tjera, ai shkruan “shihemi së shpèjti”.

“Në jetë ka shumë gara por asnjë nuk është më e rèndësishme se sa shèndèti i familjarëve.

Duke qenë se familja është gjëja më e rèndësishme për mua vèndòsa ta ndërpres rrugëtimin tim në “Big Brother VIP”.

Të gjíthë jemi mirë, fáleminderit për interesín dhe kùjdèsín e treguar.

Shihemi së shpèjti!”, shkruan gazetari në një postim në Instagram..

Lajmi si fíllim është dhënë nga vëllai i madh, përmes një njòftimi, të cilin e lexoi áktori Jùlian Deda.

Banorët reaguan mènjèherë, ndërsa áktori Deda konfirmoi se nuk po gènjente dhe se Drinit iu desh që të lárgohej me urgjèncë, dùke lënë kështu garën për çmímin e madh.

“Për shkák të një urgjènce familjare, Drinit i është dashur të lerë shtëpinë. Ai është shumë mirënjohës për kohën që ka káluar këtu dhe ju uron sukses në rrugëtimin tuaj në vazhdim.

Nuk po gènjej. Me lárgimin e Drinit që ishte lider i shtëpisë ju do të zgjídhni një lider të ri.

Në votimin tuaj përfshihen edhe banorë të tjerë të shtëpisë”, lexoi letrën Jùlian Deda.

Drini Zeqo ishte banori i parë që hyri në shtëpinë e madhe të Big Brother Vip 3.

“Dua të ngjís tek publíku dhe pse jo të fitoj. Të dy ndájmë një emocion televízív, sepse të dy jemi persona ekrani,

ajo që doja të nënvízoja është se unë kam, dyfish emocione, sepse ríkthehem sërish në Top Channel“, tha Drini ditën që hyri në BBVIP.

Leave a Reply