Friday, September 29, 2023
HomeGenel“Unë të them ty p*rdhu, por jo nënës tënde”/ Luizí s’mbán gojën...

“Unë të them ty p*rdhu, por jo nënës tënde”/ Luizí s’mbán gojën ndáj Efit

Është diskutuar në spektáklin e madh të së martës raporti mes Efit dhe Luizít. Duket se dýshja tashmë nuk janë më në një márrdhënie shoqërie aq të ngushtë, teksa mes tyra ka patur dhe fyerje.

“S’kam pùnë as me familjen tënde, as me shoqet, as me të dashùrin. Unë të them ty pirdhu po, por jo nënës tënde.”- tha Luizí.

- Advertisement -

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqípëri dhe padýshim që ngjárjet e kríjuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjèt,

dhe janë kthýer në protagonistët e pèrditshmërisë sonë, dùke transmetuar shumë emocione të fòrta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë pèrditshmërisë, konflíkteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

- Advertisement -

Ditën e sotme teksa ka ndenjur në oborr me Kiarën dhe disa banorë të tjerë, Luizí është shprèhur se një nga ëndrrat e tij është bërë realitet dhe është momenti që ai po kalon me Kiarën.

Kam ëndèrrùar këtë moment. Por ka fílluar bèhèt i shpeshtë. Nuk është më ëndèrr, është realitet…

Ndërkohë, Luizí ka komentuar nominimin e sotëm dhe ka bërë hipoteza lídhùr me eleminimin. E një ndër personat që mùnd të eleminohèt mbrëmjen e sotme është edhe Jori.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments