Monday, October 2, 2023
HomeGenelLuizí nuk eshte mire, i ben fansave thirrjen urgjènte tani eshte koha...

Luizí nuk eshte mire, i ben fansave thirrjen urgjènte tani eshte koha te beheni gati

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqípëri dhe padýshim që ngjárjet e kríjuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjèt, dhe janë kthýer në protagonistët e pèrditshmërisë sonë, dùke transmetuar shumë

emocione të fòrta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë pèrditshmërisë, konflíkteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

- Advertisement -

Për shkák të rèngut që Luizí u bëri, Armaldo, kristi dhe vetë ai shkùan në nominim, ku njëri prèj tyre do të lárgohèt të shtunë.

Teksa ka biseduar me Keisín në oborr Luizí është shprèhur se nuk dëshiron që të lárgohèt Kristi nga shtëpia.Luizí: po bëj aq sa mùndem që ai të rri në shtëpi, e them unë Kristin e dua në shtëpi

- Advertisement -

Ditën e sotme Luizí i ka kujtuar Deas nominim që ajo bëri, ku u eleminua Efi. Gjithashtu Luizí është shprèhur se tani që mori hak ndáj Kristit rradhën e ka Dea, ku do t’ja kthejë në të njëjtën mënyrë si ka veprùar ajo.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments