Friday, September 29, 2023
HomeGenelE dhímbshme! Premtimi prèkës i Luizit për Kiarën: Kur të dalim nga...

E dhímbshme! Premtimi prèkës i Luizit për Kiarën: Kur të dalim nga shpia të prezantoj si nuse te várri babit

Luiz Ejlli që në ditët e para ai shfaqi pëlqim për moderatoren Kiara Tito, ndërsa ndjenjat u rritën dita ditës.

Pavarësisht refuzimeve të Kiarës, Luizi diti ta bëjë për vete ndërsa moderatorja i dha një mundësi. Luizi bën gjithçka për lojë, pa e përfshirë aspak marrëdhënien e tij me Kiarën.

- Advertisement -

Madje, ai ka arritur në atë pikë sa e sheh si nënën e fëmijëve të tij. Teksa bisedonin në mbrëmje me njëri-tjetrin në shtrat, këngëtari i bëri Kiarës një premtim prekës. Shiko videon më poshtë.

Shikoje videon e çiftit ketu. https://streamable.com/h4h6ob

Para se të ikin në Maldive (udhëtimi i dhuruar për çiftin nga produksioni i BBV), ata do të ndalen më parë në Shkodër. Kjo pasi Luizi dëshiron ta çojë Kiarën tek vαrri i babait, për t’i prezantuar nusen.

- Advertisement -

Këto fjalë e prekën dhe Kiarën, e cila ka treguar edhe më herët që ndihet mirë dhe e vlerëson përkushtimin dhe dashurinë që Luizi i jep çdo moment.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments