Friday, September 29, 2023
HomeGenelDo e kapni BINGON ne Shtator, ja kujt shenjave u rritet rroga...

Do e kapni BINGON ne Shtator, ja kujt shenjave u rritet rroga me nje ZERO

Dashi, Dita per ju sjell nje interes per nje pozícion te rèndesishem pùne. Ka prapaskena te medhá nderkohe.

Demi

Keni shume besim se nje ceshtje pronesie dhe familjare do ríkthehèt tek ju.
Binjaket

- Advertisement -

Do gjèni nje burrim te ri frymezími apo nje píke kontákti me objektin tuaj te deshires. Ekonomia ka leshuar pellumbát.

Gaforrja

Ju ríkthehèt nje propozím pùne dhe báshkepùnimi nga e káluara.

- Advertisement -

Luani

Mùnd te shkòni rruges per nje ceshtje pùne dhe paprítur te dilni komplet jashte trajektores. Te hùmbur ne hapesire.

Vírgjeresha

Tingùlli i kambánave mùnd te párálájmeroj nje dasem ose rrezíkun e nje zjárrí shpirteror qe po mèrr permasa te rrezíkshme. Kujdes udhètimet dhe dokumentet.

Peshorja

Shtepia ne brèndesi do ruaj vetem kujtimet. Mùnd te keni nje ndrýshim vendòdhje a vendbanimi.

Akrepi

Te gjítha káfshèt e pyllit mùnd te hapnin rrugen pasi prezenca juaj mùnd te ishte nje domòsdoshmèrí ne ekzístencen e pyllit.

Shigjetari

Nje dite ku hùmbja dhe fitimi jane kòntrástet ekonomíke qe kercejne si kokoshka. Por filmi nuk dùket romantík.

Bricjapi

Hena ne shenjen tuaj ju kujton se edhe ju mùnd te beheni te ndjèshem ne kete periudhe. Mjafton te mòs zbùloni shume.

Ujori

Asgje ne psíkologjíne tuaj nuk mèrr devijime te cilat mùnd te shendronin energjíne tuaj ne físhèkzjárr. Perkundrazí po e perqendroni venendjen tuaj konkretisht ne zbatim te planit tuaj.

Peshqít

Te gjíthe lumenjte ne det dèrdhen dhe ju mùnd te mòs e shihni por te pákten jeni ne prítje te nje lumi te ri.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments