Saturday, December 2, 2023
HomeGenel“Do gjèni thès me lèk”, Mèri Shèhu paralàjmèron këtë shenjë hòròskopì

“Do gjèni thès me lèk”, Mèri Shèhu paralàjmèron këtë shenjë hòròskopì

Femra shumë e dashur nga shqíptarët, Mèri Shèhu ka làjme të mira për shenjat e hòròskòpit. Disa prej tyre dùket se do i ècë fati në çështjet ekònòmìke e sidomos Bricjapëve, të cilët do gjèjnë sèndùkun me para të gjyshes.

Lèxoni më pòshtë paràshikìmin për të gjitha shenjat që ju kèni.

Ne si përherë e nísim me dashin, sepse nje mùndesi e dyfìshte apo me nje gur te vrìsnì dy zogj. Ka shànse per udhetime e tàkime te mira.

- Advertisement -

Ke líndur dem? Nje stràtegjì e mire ne àspektin ekònòmik do ju sjèll fìtore. Nje as nen mènge do jete çelsi i sùksesít.

Bínjakë, mùnd te mèrrni nje fitore me nje ide te zgjùar apo nje stràtegjì e cila me ne fùnd gjen òbjèktivin e vet. Do kèni takim ròmàntik sot.

Edhe ju gafore, do pèrthìthnì çdo kùndèrshtàr ne kàuzèn tuaj duke i dhène çelsat ne dore por ne fàkt vetem çelsat pasi ju do i kèni dyert hàpur.

- Advertisement -

Për ju luanë, ndìqnì kèshillen e dìplòmacìse dhe te lojes se dyfìshtè. Mùnd te mèrrni pergjigje pozìtive edhe aty ku nuk e prìsnìt.

Vígjërëshë, do shpènzòni per te sìgùruar nje pozicion me dòminànt ne kàrrière. Por mùnd te blìni edhe nje martese.

Për ty peshore, nje ide e re bàshkepùnùese ju çon me làrte tek nje ngrìtjè cilesore dhe bàshkepùnim me jashte vèndit.

Akrep, puna dhe pàràte do mbàjne njera tjetren. Fìtìmi do jete i dyfìshte nese àrrini nje projekt pùne apo kàpni nje mùndesi.

Gèzohu shígjètar sepse ju prèt nje martese me dashùri por ju prèt edhe dìkush qe nuk mùnd ta mèndoj jeten pa ju mègjithèse bène jete te dyfíshte.

Ti bricjap, sot mùnd te kèni nje ndìhmese ekònòmike nga nje i afert qe ju ndìhmòn ne lidhje me pùnen ose mùnd te zbùloni sèndukùn e gjyshes me pàrà.

Gáti jeni ujorë sepse do kèni nje takim me dashùrine sot ose do rrèmbèni zèmrèn e dikujt qe ishte ne nje lìdhjè tjeter.

Peshqít në fùn dhe hàkmàrrja dhe e drejta dùhen tràjtùar si mùndesi qe te rrìsnì pèrfòrmàncen tuaj dhe gùxìmin per te vèprùar.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments