Tuesday, October 3, 2023
HomeGenel"Do ju dali një thès me lèk..."/ E sígurt që astròlògía parálájmèron...

“Do ju dali një thès me lèk…”/ E sígurt që astròlògía parálájmèron këto 5 shenja

A e díni se cilat janë atò shènja që do të mùnd të kènë një muaj të madh dhe të rèndèsishëm në jetën e tyre? Një qershor plòt me shèndèt dhe párá, me pak fjalë. Epo, nëse jèni kùriòz të dini më shumë, gjíthçka që dùhet të bèni është të lèxòni ártikùllin tonë deri në fùnd.

Sepse tani ka árdhùr kohatë flásím për to, për të gjitha ato shènja që rèspektòjnë veten më shumë nga të gjíthë dhe e mèrítojnë të kenë një jetë dhe një fát të pèrkrýer. Le t’i shòhím me rádhë dhe të zbùlòjmë më shumë për to, dùke nísur që nga i pási në listë.

Sígùrisht nuk ka se si të bráktísë fáti si demín dhe gaforet që qershori atyre do t’u sjèllë shumë ide kùrsími dhe më shumë lèk që u fùtèn në shtëpi. Juve nuk do t’ju bèjë dot kèq askush sepse për 1 muaj rrèsht do të ndíheni shumë herë më të fùqíshëm se çdokush tjetër.

- Advertisement -

Nëse arríni që të mbáni kokën lárt dhe mòs ta ùlni gùxímin tuaj, gjíthçka do të shkòjë mbárë e mirë deri në fùnd të këtij viti. Gjëja më e rèndèsishme për ju është të gjèni një ekùilíbër dhe líni çdo gjë mënjanë, por të fòkùsòheni sa më shumë drèjt qèllimeve dhe objèktiváve të së tashmes.

Në víjimèsi kèmi binjakët dhe shígjètarin që të dyve do t’u pásòjë një sèrë ngjárjesh me shumë fát gjatë gjíthë muajit që do të hýjë tani shpèjt. Yjet juve do t’ju mùnd t’ju gárántojnë një bèrèqèt spècíal dhe shumë të vèçantë. Për këtë jèmi shumë të sígùrt që për ju gjërát do të shkòjnë më së miri dhe në rrugèn e dùhùr.

Do të shòhèsh dhe më në fùnd do të bèsosh jo vetëm ju, por të gjíthë që rrínë afër jush, se sa me fát do të jetë të kèsh në kráhë një shígjetar dhe bínják.

- Advertisement -

Dhe së fùndi, kèmi shenjën e Peshqve, i cili ka jo shumë të mirë deri më táni. Por, fáti ndèrron “shína” dhe tani me të vèrtetë këta njerëz do të jetë në gjèndje të gjèjnë një sèrë ngjárjesh shumë me fát të vèçantè që do t’i çòjë ata drèjt një muaji të pèrsòsur.

Me pák fjalë, ka árdhùr koha e dùhùr për të vázhdùar në drèjtimin që engjëjt po ju rrèfèjnë prèj kohësh. Kjo është kòha e tij më e mirë, për t’u ngrítùr nga mònòtònia dhe për të shfrýtèzuar çdo moment të këtij muaji që vetëm në mira do t’ju sjèllë në kráhë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments