Monday, October 2, 2023
HomeGenel“Do ju jèpet një bòrxh që e kishít harruar", Lájmi qe po...

“Do ju jèpet një bòrxh që e kishít harruar”, Lájmi qe po ben námin ne rrjet per sot

Ke.shilla me e madhe per dashet, do të mèrrèni me áktivitete të ndrýshme ju që jeni në një márrëdhënie në çift. Në aspektin afektiv, komuníkimi me partnerin/en tuaj nuk do të jetë i dùhuri. Beqárët do dinë si të veprojnë në çdo moment dhe jeta do ju márrë një tjetër drejtim. Në planin financiar nuk dùhèt të shqètësoheni sepse situata do pèrmírësohèt, vetëm mjafton pak pèrpjèkje.

Dema, ju sot do të trègòni cilësitë më të mira ju të dashurùarit. Gjithçka që mendoni të bèni në këtë ditë, do të realizohèt. Beqárët do kenë tákime interesante, por vetëm për aventura kalimtare, ndërsa dùhèt të presín ende nëse duan të kríjojnë lídhje të qëndrueshme. Në planin financiar situata do jetë nën kòntròllin tuaj.

Edhe ju binjaket, sot do të keni gjëra të tjera për të bërë, ndrýshe nga ato që keni menduar. Do të komuníkoni me njeriun tuaj të zemrës, i cili do ju japë vazhdimisht ide pozítive për këtë ditë. Beqárët d kenë tákime fantastíke me disa persona të cilët do i bëjnë të besojnë te dashùria. Financat do jenë disi dèlíkate, kùjdès me shpenzímet.

- Advertisement -

Per gaforen sot është një ditë pozítive në aspektin romantík, pasi do t’ja dedíkoni të gjíthë kohën njeriut tuaj të zemrës. Organizoni një mbrëmje të bukur pranë tij. Beqárët do kenë plòt njohje të rej sot, por gjíthsesi nuk do vèndòsín dot për të kríjuar lídhje afatgjata. Financat do jenë të paqëndrueshme si pásojë e shpenzímeve që do krýeni.

Luan, Për sa i përket profesionit, do të keni një ndrýshim pozítiv. Kështu, kjo gjë do ju lejojë që të kaloni më shumë kohë me partnerin/en tuaj. Beqárët do kenë një nga ditët e tyre më me fat dhe me shumë mùndësi do tákojnë princin e tyre. Në planin financiar dùhèt të mèrrni masa më stríkte nëse doni të pèrmírësoni situatën.

Vir gjëresha Sot do të keni disa pùnë për të bërë në aspektin profesional, që do t’ju bèzdísín. Ju do të mèrrni ide të ndrýshme nga kolegët tuaja, për të pasur sukses. Relaksohuni pranë partnerit/es. Beqárët nuk dùhèt të jenë impùlsivë sot sepse kjo mùnd t’ju prishë pùnë në tákimet. Në planin financiar situata do jetë nën kòntròll.

- Advertisement -

Peshorja Sot do të realizoni një projekt kríjues. Për këtë do të kèrkoni ndíhmën e partnerit/es, i cili do ju japë kontributin e tij të pa kushtëzuar. Beqárët dùhèt të trègòhen të kùjdèsshëm në márrjen e vendime sepse mùnd të gabojnë dhe lèndohen. Financat nuk do árríni t’i mbáni dot nën kòntròll dhe mùnd të përballeni me pròblème.

Akrepi Sot disa nga miqtë tuaj dëshirojnë t’ju tákojnë, por nuk do të jeni në humor për të qenë pjesë e áktiviteteve shoqërore. Do të qëndroni në shtëpi dùke parë filmat më të këndshëm. Beqárët do realizojnë tákime interesante dhe do gjíthçka që do vèndòsín sot do jetë pozítive për ta. Financat do jenë të mira dhe pa pròblème.

Shigjetari Sot do të mèrrni disa ínfòrmacione që do t’ju dùken interesante. Por, jo gjíthçka është e vërtet. Ju do të tákoni miqtë tuaj, dùke káluar një ditë të këndshme në shoqërinë e tyre. Beqárët do kenë një ditë me fat sot në dashùri dhe pa e kuptuar mùnd ta gjejnë veten në lídhje të bukur. Financat nuk do jenë shumë të mira, kùjdès.

Bricjapi Sot do të ketë disa ndrýshime pozítive për ju të dashurùarit të cilat as nuk i kishít menduar. Në mbrëmje mùnd të dilni për t’u argëtuar me partnerin/endhe miqtë. Beqárët do realizojnë një tákim mbresëlënës i cili do ju ndrýshojë të ardhmen. Financat do kenë disa trònditje të vogla, por asgjë për tu shqètësuar.

Ujori Sot do të shíkoni se keni pròblème në márrëdhënien tuaj në çift. Mbase disa gjëra nuk kanë shkùar ashtu siç dùhèt, megjíthatë gjíthçka do jetë kalimtare. Beqárët do kenë një dit me fat sot në dashùri dhe tákimet që do realizojnë do ju japin mùndësínë shumë prèj jush të ndrýshojnë edhe statusín. Financat do të jenë të mira.

Peshqít Disa gjëra nuk do t’ju realizohen siç dùhèt në profesionin tuaj. Në aspektin familjar do të jeni të rrethuar nga dashùria e njerëzve tuaj më të dashur. Beqárët do ja dedíkojnë këtë ditë familjes dhe shoqërisë dhe nuk do mendojnë fare për dashùrinë. Në planin financiar dùhèt t’i bèni mirë llògaritë, në të kùndèrt do hasni pròblème serioze.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments