Do ju ndálet zèmrá, ajo jèp mèsazhe tròndítese per 6 shènjat e hòròskòpít – MEDIA NEWS
Genel

Do ju ndálet zèmrá, ajo jèp mèsazhe tròndítese per 6 shènjat e hòròskòpít

Secili prej nesh do të donte që jeta e tij të ishte e qetë dhe shumë e lumtur dhe e mbushur plot begati. Por në jetë, nganjëherë ne pèrbállemi me “stùhi” ose pròbleme të pa-shmángshmè që na sjellin shumë tèláshe dhe sitùata të ndrýshme të pa-kèndshme.

Sot ne kemi pèrgátitur një paráshíkími të fatit për ju dhe me ndíhmën e tij ju mùnd të zbuloni se me çfarë vështirësish mùnd të përbálleni në të ardhmen e afërt. Shíkoni shenjat më pòshtë dhe yjet doju zbùlojnë se cilat ngjarje mùnd të ndikojnë në jetën tuaj në ditët që do të vijnë.

Nëse shenja juaj eshte DEMI dhe GAFORRJA, Duhet qartë se po jeton shumë me plágët e së shkuarës dhe nuk po e pranon realitetin. Kohët e fùndit dukesh shumë e pa-motivuar dhe shumë e lòdhur mendèrisht dhe e gjithë kjo vjen si rrjedhojë e atyre që të kanë ndòdhur në të shkuarën.

Sado e bukur po të shfaqet e tashme, ti dukesh se nuk je aspak e interesuar, madje të gjitha mùndësitë që po të jepen, ti po i lárgòn sepse ende të ka mbetur mendja tek e shkuara që të shkáktoi vetëm strès. Universi nuk mùnd të të shohë më në këtë gjendje dhe ka vendosur të përdorë fùqínë e madhe për të të ndrýshuar mendjen.

Çfarë do të vijë për ty? Shumë ditë pozitive dhe shumë ndrýshime do të të shfaqen në jetën tënde duke filluar që nga data 18 qershor 2022. Kjo do të thotë se financat e tua do të rriten ndjeshëm dhe nuk do t’i kesh më ato vùájtjet e bòrxheve që të lòdhën shpirtin në të kaluarën.

Gjithashtu nuk do të hásësh më asnjë pròblem shëndetësor, edhe pse ti kujton se ke një shëndet të lígë. Për ty do të vijë shumë bekim i madh falë fùqísë së madhe të Universit dhe sa hap e mbýll sytë do të shkèputesh nga ajo e kaluara që të krijoi vetëm lòt. Duhet të fshíni botën tuaj të vjetër pasi përbállë do ju shfáqet shumë motivim.

Nese shenja juaj eshte LUANI apo BINAKET, Edhe pse 2021 ishte një vit i vèshtírë dhe për t’u hárrùar sa më parë, ti sërish e ke mbajtur kokën lart dhe ke krijuar shumë ëndrra dhe plane për të ardhmen tënde.

Por, duket se kohët e fùndit t’i nuk po bën dot përpara dhe asnjë nga planet e jetës nuk po të realizohen. Ti je një person i dashur dhe shumë páqèsor dhe planet e tua i ke ndárë edhe me personat pranë dhe kjo është diçka jo e mirë, pasi janë 2 njerëz që nuk duan të të shohin të ndrisësh në të ardhmen.

Ata kanë folur pas shpinës tënde dhe madje e kanë përdorur të gjithë anën e errèt të shpirtit të tyre për të të bërë kèq ndáj dhe nga energjia e tyre nègátive ti je prèkùr dhe nuk po të realizohet asnjë dëshirë.

Sot në mbrëmje ndíz një qíri duke iu lùtur Universit që ta fshíjë këtë fat të kèq, ndërsa duke filluar nga nesër mbaj një fatsjellës me vete, çfarëdolloj objekti që ti mendon se sjell fat. Në këtë mënyrë ti do të pranosh më afër teje fatin e mbarë dhe fùqínë mbròjtëse të Universit dhe kjo do të lárgòjë përfùndimisht shpirtin e líg.

Nese shenja juaj eshte PESHORJA apo UJORI

Kohët e fùndit ty të është krijuar ideja se në familjen tënde gjërat po shkojnë vetëm keq dhe ka një energji shumë të madhe nègátive e cila shkákton vetëm zènka dhe shèrre.

Jeta është plot ulje dhe ngrítje dhe asnjëherë nuk e dimë çfarë na prèt të nesërmen, por ne jemi qènie që besojmë tek fùqía e Universit ndáj dhe mùnd të rregullojmë fatin tonë që familjes tonë t’i kthehet sërish buzëqeshja e mùnguar. Për këtë arsye ti duhet të bësh një rítùal fatsjellës në mënyrë që të hèdhèsh afròsh fat te bardhe.

Është shumë e thjeshtë, Në një gotë bosh, hídhni ujë dhe brenda tij vendosni një kokërr hudhër dhe një tugë të vogël me majdanoz. Lëreni së bashku për 24 orë dhe më pas me disa pika uji spèrkásni të gjitha ambientet e shtëpisë tuaj. Kjo mënyrë kaq e thjeshtë do të pastrojë shtëpinë tuaj nga të gjitha mágjítë e zèza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button