‘Do kthehemi vet i tretë…’ Kiara dhe Luizí SHOKUAN Shqíperine me ate qe thane párá pak minutash

Prej 3 muajsh të martuar, Luizí dhe Kiara kanë gjetur më në fùnd kohën për muajin e mjaltit. Pas angazhimeve me koncerte, intervista e me projektet në televízíon çifti më i famshëm i momentit ka udhëtuar drejt Turiqísë.

Ky udhëtim në “Rixos Premium Bodrum”, një prèj restoreve më luksoze në Turqí, iu dhùrua çiftit gjatë qëndrimit në Big Brother VIP.

Ka qenë vetë çifti që kanë ndarë foto nga nisja për në udhëtim e kanë zbukluar edhe destinacionin në rrjètet sòcíale.

 

Leave a Reply