Friday, September 29, 2023
HomeGenelDo ngelni pa fjalë dhe pa pùnë nga ky lájm. Kiara Tito...

Do ngelni pa fjalë dhe pa pùnë nga ky lájm. Kiara Tito ka luajtur film që në kohën e qepës

Moderatorja Kiara Tito ka pasur gjíthmonë një lídhje të veçántë me ekranin, me fíllimet e sáj që datojnë më shumë kohë më parë se sa kishim menduar!Gjithë vëmendja u përqendrua te rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmárrjes së sáj në “Big Brother VIP”, dhe njerëzít kujtuan shpesh herët kur e kishin parë në televízor.Megjíthatë, me sígùri nuk e kishin parë shfaqjen e sáj në filmin e vjetër shqíptar, “Pesha e gruas sime”. Ky film komedi daton nga viti 2002 dhe është drejtuar nga regjísori Arian Cùliqí.

- Advertisement -


Kiara qëndron në prèhërin e áktorit krýesor dhe kamera e fokuson shpesh në skenat e sáj.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments