Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelDo prísni 10 ditë! Rrògat lárt e lèku lumë, 'námí' bèhet sipas...

Do prísni 10 ditë! Rrògat lárt e lèku lumë, ‘námí’ bèhet sipas shènjës që keni

Astròlògjía është një nga metodat ose një nga shkèncat që jèp një shpjegim të gjitha shenjave dhe të gjitha detajeve që mùnd të na ndodhin në jetën tonë. Edhe pse nuk e kemi fòrcën për të shikuar përtej të ardhmes, në sërish mùnd të bazohemi në shenjat që shfáqín shenjat dhe më pas do të kuptojmë te ardhmen.

Edhe në párashíkímin e sotëm do t’ju trègòjmë për një metodë se si ju mùnd të merrni një lájm ose një mesazh për të ardhmen tuaj bazuar në shenjen tuaj. Por kùjdes! Mos u trègòni të nxítùar, por përqendrohuni mirë dhe shíhni paráshíkímin e fòrtë që vjen për të gjithë ju.

Libri i Fatit – Dashi, Ëndrrat e tua shumë shpejt do të kthehen në realitet. Ju jeni një person i qetë, besimtar dhe një person që nuk tregoni asnjëherë anën tuaj të errët dhe nèrvát tuaja. Pas datës 23 te ketij muaji që përfùndon dhe Hëna e re do të jetë një periudhë e artë në jetën tuaj pasi të gjitha ëndrrat do të të plotësohen.

- Advertisement -

Libri i Fatit – Demi,  Je shumë i hállákatur. Për këtë arsye fati nuk po di se çfarë kërkoni në të vërtetë. Nëse keni nevòjë për dashuri, kërkoni një lidhje emocionale, ose nëse jeni me bòrxhe ju duhet të kërkoni mbështetje financiare, por mos kërkoni 100 gjera në njëherë. Dëgjoni zèmrèn tuaj dhe më pas shprehni Universit dëshirat tuaja.

Libri i Fatit – Bínjaket, Kohët e fundit je treguar jo i respektueshëm me ata që ju kanë për zèmër dhe me familjarët tuaj, ndaj dhe fati do të kthehet tek ju vetëm nëse në ambientin tuaj do të ri-ktheni edhe njëherë ndjenjat e ëmbla dhe dashurinë mes njerëzve. Nëse nuk e bëni, atëherë fati mùnd t’ju bráktísë fare.

Libri i Fatit – Gáfòrrja, Në kokën tuaj janë disa plane për të ardhmen por ti dukesh se nuk ke më fùqí për ti kthyer në realitet. Ke një engjëll mbròjtës aty lart në qíell ndáj dhe në këtë moment që ju ndiheni si i hùmbùr ai engjëll do të zbrèsè në Tokë për t’iu qendruar afër. Ju duhet t’i dalloni shenjat që do t’ju japë.

- Advertisement -

Libri i Fatit – Luani, Pèrpíquni edhe pak! Ky është mesazhi i Universit për ju. Keni shumë motivim dhe kùrájë, por ju mùngòn dùrimi dhe kohët e fundit po kërkon t’i bësh ëndrrat realitet pa pritur fare. Çdo gjë e mirë kërkon kohën e tij/saj dhe ju duhet të tregoheni shumë i vëmendshëm tek koha.

Libri i Fatit – Vírgjèresha, Mos kùjto se ky háll financiar që të ka rënë në kokë do të jetë fùndi yt. Jo aspak! Edhe pse ke treguar shumë dùrim dhe i ke tentuar të gjitha mënyrat për të zgjidhur hállet e lèkève, tani është koha fiks që t’i të marrësh dhe një dorë ndihmëse nga Universi. Pikërisht këto ditë ti do të marrësh një lajm që do të jetë si një bereqet.

Libri i Fatit – Akrepi, Ke treguar besim në vendin e gábùar. Ju keni tentuar të bëni plane dhe ëndrra por i jeni drejtuar për ndihmë disa personave që ju kanë me sy të keq dhe planet tuaja po pèngòhen. Për fat të kèq ato ëndrra nuk do të realizohen më pasi janë prèkùr nga mágjía e zèzë, por shpèjt do shpètoni.

Libri i Fatit – Peshorja, Më datën 24 qershor bëni një dhuratë! Ky është një mesazh madhor i Universit për ju. Engjëjt e dinë se ti ke një shpirt romantik, të dashur dhe plot energji pozitive dhe nga ju kërkojnë të shohin një mirësi. Ajo dhuratë që ju do t’i bëni dikujt do t’ju prèsè biletën për një fat të mbarë gjatë gjithë jetës tuaj.

Libri i Fatit – Shígjètari, Ti je një person që mban gjatë gjithë kohës një hudhër në xhaketën apo xhepin tuaj. Ju jeni të mbròjtur gjatë gjithë kohës nga fati i keq dhe në këtë periudhë ngaqë keni bërë shumë të mira dhe keni thùrrùr shumë plane pozitive për jetën tuaj, do të merrni bekimin nga Universi. Gjithçka do të jetë vetëm në favorin tuaj.

Libri i Fatit – Brícjápi, Edhe pse disa miq apo të afërm të kanë pásur me sy të mirë, ti je treguar pak egòist dhe dínák dhe ke thýer shumë zèmra. Kjo ka bërë që Universi të lárgòhet disi prej jush, por nuk mbáron gjithçka këtu.

Ti duhet të kërkosh qetësinë në shpirtin tënd dhe fáljen e personave të lèndùar. Në këtë mënyrë gjithçka do të kápèrcehet dhe në jetën tënde nuk do të ekzístojë më asnjë vèshtírësi.

Libri i Fatit – Ujori, Shpesh ty të cilësojnë si në një mësues jete, si një lider të vërtetë por ju keni një pròblem se mjáftoheni me pak fjalë të mira dhe gjëra pak të vogla. Një lider duhet të marrë gjëra të mëdha, të kënaqet me arritje të mëdha, ndáj dhe fati kërkon të të tèrheqè vëmendjen në këtë pikë.

Ju duhet të listoni dëshira shumë të mëdha si nga përmasat dhe nga rëndësia dhe duke pásur mbështetjen e fatit, gjithçka do të jetë e shtruar me petale trëndafili në jetën tuaj.

Libri i Fatit – Peshqít, Mbani mend këto fjalë, Në datën 23 te muajit ju duhet të argëtoheni sa më shumë me familjarët tuaj. Në datën 25 te ketij qershori ju duhet t’i bëni një dhuratë të vogël një miku që e ke pásur afër gjithë jetën. Më pas do të shikoni se fati do të hapë dyert e një të ardhme të re, do të realizohet gjithçka.

Numri i fátit per 4 shènjat e pára te hòròskòpít, Numri 13, Është një numër me shumë fat. Kjo do të thotë se një ndrýshim i madh po vjen në jetën tënde. Do të të pèrmirësohet situata shëndetësore. Do të të vijë një lajm i májmë nga ana financiare dhe një bòm,bë ndjenjash dashurore do të të líndë.

Numri i fátit per 4 shènjat e dyta te hòròskòpít, Numri 14, Pak kohë më parë i je lutur Universit që të sjellë në jetën tënde sa më shumë qetësi dhe begati pasi ju nuk jeni një person materialist dhe nuk kërkoni gjëra të pa-realizueshme.

Për këtë arsye engjëjt e kanë kuptuar se familja është gjëja jote më e shtrènjtè dhe për këtë arsye të gjithë ata që të duan dhe që t’i i do me gjithë shpirt do të jetë përjetë të bekuar.

Numri i fátit per 4 shènjat e fùndit te hòròskòpít, Numri 15, Kjo është periudha juaj, është momenti juaj më i mirë për të hèdhùr hapat drejt një të ardhme të re. Lërini mënjanë gjërat që nuk po plotësohen në jetën tuaj dhe bëni një listë të dëshirave dhe planeve të reja. Ky është momenti kur fati ju ka përqafuar dhe nuk do t’iu lëshojë kurrë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments