Monday, October 2, 2023
HomeGenelDo te arrini ngritjè ne dètyre dhe rritje rrògè/ Meri párálájmeròn kete...

Do te arrini ngritjè ne dètyre dhe rritje rrògè/ Meri párálájmeròn kete shenje hòròskòpi

E dinit qe kjo periudhe e ketyre diteve te ketij muaji do tju ngr.eje peshe ne ajer sepse do tju plotesoje cdo gje qe mendja juaj dhe shpirti juaj ja dashuruar. E pra, shihni tani se cfare dhurate ju sjellin yjet edhe per pak dite.

Dashi, Dite e mire per kontákte, mjafton ti mbáni veshèt hapur dhe te kuptoni qe njerzít jane ne rregùll me ju. Keta njerez do tju ndihmojne qe te dilni nga ha.llet.

Demi, Merruni me ceshtjet ekonomíke sot, mjafton te mòs ab.uzoni me shpenzímet dhe nèrvat perball atyre qe keni pùne. Me shume qetesi do ja dilni mbane dhe do ecni ne nje rruge te begate.

- Advertisement -

Binjaket, Hena ne shenjen tuaj ju jep pro.tagonizem ne diten e sotme. Mj.afton qe te shíkoni qárte perreth jush. Juve do te jete mire qe pas dates 28 te guxoni per nje biznes te vogel.

Gaforrja, K.ujdes ca thuhèt ne prapaskene per ju! Ka dicka qe nuk shkòn me pùnen dhe hapesirat per te veprùar.

Luani, K.ujdes situatat e mjegùllta sidomòs me persona qe h.iqen si miq dhe shòk ne diten e sotme. M.und te keni njerez qe nuk ju duan te miren n.daj dhe keto kohe me mire ruani heshtjen dhe mos tr.egoni asnje plan.

- Advertisement -

Vir.gjeresha, Ne tákimet tuaja sot me njerez te rndesishme do kete dicka te paqárte. K.ujdes mòs jepni ínfòrmacione !

Peshorja, Sot ju hapen rruge te reja ! Por lídhja Merkur Neptun e veshtire sjell re te errta ne lídhjen tuaj ne cift.

Akrepi, Nje ceshtje ekonomíke kerkon nje manaxhim me te mire nga ana juaj. K.ujdes mareveshjet ne diten e sotme.

Sh.igjetari, K.ujdes ne fùshen e márredhenieve personale Sot ka shume paqártesi dhe zhg.enjime ose dalje nga realiteti.

Bricjapi, Sot do keni nèvoj per pùshime ose per íkje nga r.utina dhe lòdhja e perditshme e pùnes. K.ujdes sh.endeti.

Ujori, Sot do keni nje ps.íkologjí shume me te mire se ditet e káluara. Ne dashùri do keni me shume shánse dhe mùndesi.

Peshqít, Duhèt te jeni me te qárte me personat e afert te familjes dhe te afermit Pasi mùnd te prishni márredheniet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments