Monday, October 2, 2023
HomeGenelDo të ju ofròhèt një bilete per jashte, pranòjeni. e mèrítoni/ Kápeni...

Do të ju ofròhèt një bilete per jashte, pranòjeni. e mèrítoni/ Kápeni ne kohe kete mundesi

Dashi Jeni në ko.nflíkt në një márrëdhënie romantíke. Para se të mèrrni ndonjë vendim të madh, kaloni disa momente të qeta dùke u sqárùar për ndjenjat tuaja. Nëse nuk jeni gati për një márrëdhënie ín.tíme, pranojeni. Kjo do t`ju shpètojë nga një dhímbje . Do të mèrrni një rritje page. Përdorini párátë shtesë për të kënaqur anën tuaj se.nsuale. Nuk ka asgjë të kèqe të shijoni gjëra të bukura. Trajtoje veten mirë. Duhèt të shijoni frytet e pùnës suaj. Privimi i vetes vazhdimisht kríjon zèmèrim dhe pakënaqësi.

Demi Kjo nuk është koha e dùhur për të formuar një partneritet. Nuk jeni të sígùrt se çfarë doni nga një báshkëpùnim. Derisa të keni një ide të qártë se si do të fùnksíonojë kjo aleancë, dùhèt të vazhdoni të ecni vetëm dhe përpárá. Personi i dùhur do vijë në momentin e dùhur. Jeta familjare është e këndshme. Kur ndiheni të dek.urajuar, drejtohuni tek më i afërti dhe më i dashùri juaj. Ata do t’ju kujtojnë se i mrekùllueshëm jeni. Me mbështètjen e tyre, do të ndërmèrrni çdo rrezík.

Binjakët Ka.fsha juaj shtëpiake po lu.fton me një çështje shèndètësore. Kujdesuni për të dhe mòs bini në dë.shpërim. Gjeni mënyra për të káluar kohën së báshkù në heshtje, thjesht shijoni shoqërinë e njëri-tjetrit. Do të vini re një pèrmírësim. Puna për një projekt të fshèhtë do nxjerrë më të mirën tuaj. Është kënaqësi të lini pùnën dhe të zhýteni në botën e artit. Mos ia trègòni pùnën tuaj kujtdo, derisa të përfùndojë.

- Advertisement -

Gaforrja Do të mèrrni disa lájme zhgènjyese për përparimin arsimor të një fèmíje. Ky nuk është fùndi i botës. Të gjíthë kanë píkat e tyre të fòrta dhe të dòbèta. Duke nënvízuar seriozítetin e situatës, besimi do të ríkthehèt. Një mík do t`ju ndíhmojë. Kur ju ofrohèt një dhùratë ekstravagante, pranojeni. E keni mèrítuar.

Luani Zgjídheni një pròblèm hidraùlík sa më shpèjt që të jetë e mùndur. Neglizhimi do t`ju kushtojë më shumë. Nëse jeni me qíra, kèrkojini ndíhmë pronarit të shtëpisë. Jeni dùke shijuar avantazhèt që vijnë nga një ngritje në detyrë. Puna me klientët vip ju mèson diçka të vlefshme për veten tuaj. Ju jeni po aq të talentuar, magjepsës dhe të aftë sa janë ata.

Vir gjëresha Keni vo.nuar pagesën e një fature dhe nuk është hera e parë. Mbajini shënim pagesat që keni për të bërë. Vizítoni një vend lárg shtëpisë. Jeni dùke menduar seriozísht të transferoheni për të jetuar në atë vend. Fantazítë që ju mbùshin me gëzím dùhèt të mèrrèn seriozísht. Ato janë një shenjë nga Universi që dùhèt të ndiqni ze.mrën tuaj.

- Advertisement -

Peshorja Një rritje page do të vo.nohèt. Mos u dek.urajoni. Paratë janë rrugës. Kur shqètësoheni për financat, mendoni për gjëra që ju bëjnë të ndiheni mirë. Vishuni bukur, hani një darkë. Hidhni një parfum të mirë. Nëse e trájtoni veten mirë, do ndiheni mirë dhe do tèrhíqni mirëqenien. Pasuria juaj do rritet shpèjt.

Akrepi Ju po shpërndani energjínë tuaj. Kur njerëzít t?ju kèrkojnë të bèheni vùllnetarë, kthejani me edùkatë dhe me vèndòsmëri. Nuk ka asgjë të kèqe të mbròni axhendèn tuaj të ngarkuar. Më shumë kohë e lirë ju bèn më të lumtur dhe më zèmèrgjerë. Partneri juaj do ketë rritje rroge dhe kjo do pèrmírësojë financat tuaja. Dilni dhe festoni. Theksoni pozítivin dhe eleminoni nègátivin.

Shigjetari Do të zbùloni një sèkrèt shqètësues për partnerin tuaj. Jeni të trònditur që jua kishte mbájtur sa.kret. Jo të gjíthë janë të sínqertë sa jeni ju. Keni qenë dùke prítur një ofertë pùne? Do ju vijë një mùndësi e mirë, me pagë të mirë. Do ndiheni prodùktiv, të vlerësuar dhe të dobishëm.

Bricjapi Po pyesni veten pse u báshkùat me një grup? Sa herë që díkush propozon një ide, ajo rèfùzohèt. Është një lu.ftë pùshtèti. Sa më shpèjt që të shkëputeni nga kjo organizatë, aq më të lumtur do të jeni. Dilni me partnerin romantík. Ju keni vlera dhe nèvoja të ngjashme, kështu që këtë tranzícion do ta kaloni pa pròblème. Nëse tashmë jeni në një lídhje serioze, mendoni të blini një shtëpi.

Ujori Shefi juaj nuk po ju respekton sa dùhèt. Mënyra më e mirë për të pèrmírësuar márrëdhënien tuaj është ta trájtoni veten mirë. Nëse díkush ju drejtohèt me një ton pòshtèrues, ndrýshoni qëndrim. Gjithmonë flisni për veten tuaj pozítivisht. Mirëprítini edhe kritíkat. Merrni pjesë në pùnët e shtëpisë. Do ndiheni edhe vetë më mirë.

Peshqít Ky nuk është një moment i mirë për të planifíkuar një festë. Do shpenzonit shumë. Mbani një sy në paketat e udhëtimit. Ndërkohë, shfr.ytëzoni sa më shumë kohën e lirë. Mund të botoni disa shkríme tuajat. Mos u habitni kur të mèrrni më shumë oferta pùne. Njerëzít e duan sensín tuaj të humorit.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments