Saturday, December 2, 2023
HomeGenelDo te ngríheni ne detyre edhe me rrítjen e rròges/ 10 ditet...

Do te ngríheni ne detyre edhe me rrítjen e rròges/ 10 ditet e tjera jane bekím per 4 shenja

Dhe kush me mire se Dashet, Qielli premton gjëra të mëdhá, por më mirë të mòs nxitoheni mes të premtes dhe f.undjaves. Dëshíròni të mèrrni rezùltate? Epo, ruani qetësínë dhe mòs bèni zgjèdhje të rrezíkshme!

Demi, Ju është dashur të l.uftoni për të márrë atë që mèrítoni dhe tani keni shumë mendime në mendjen tuaj. Disa madje i janë drejtuar një av.okati për të zgjídhùr mòsmárrëveshjet e vazhdueshme!

Per ata qe jane, Binjakët, Në pùnë tani mùnd të përfshíheni pa fríkë. Idetë tuaja po fitojnë dhe Ju.piteri ju mbështèt! Kjo do te beje qe vetem ju te jeni e para shenje qe m.errni nje ngr.itje ne detyre.

- Advertisement -

Gaforrja, Java do të jetë e qetë: ka nga ata që u është dashur të përballen me një ndálesë dhe tani thjesht s.ynojnë të lárgohen! Jeta e gafores do te hyje ne nje qetesi dhe me shume p.aqe dhe shume p.engesa do tju kthehen ne nje fushe me lule.

Luani, Ju.piteri është në anën tuaj dhe rezùltatet janë gati të vijnë, veçánërisht për ata që kanë biznesín e tyre!

Vir.gjëresha, Në pùnë dëshíròni të ndrýshoni, ka nga ata që po bëjnë projekte të rèndësishme, në fùnksíon të së ardhmes! Keni kohen tuaj me te mire tani nd.aj mos u nd.alni me por vijoni sepse cdo gje e mire m.und tju plotesohet.

- Advertisement -

Peshorja, Përpiquni të bèni paqe me të tjerët dhe me veten. Jupiteri është në kùndèrshtim, ndáj vëmendje maksimale ndáj po.lemíkave!

Akrepi, Në pùnë jeni pak të lòdhùr, nuk keni dëshirë të bèni kaq shumë sepse nuk jeni vlerësuar në të káluarën. Tani jeni të hídhërùar! Por kjo nuk do te zgjase per shume pasi vetem ju do te per.itoni nje rr.itje te mire te sh.imit te l.ekeve.

Shigjetari, Ju.piteri është në anën tuaj dhe ju jeni kthýer në lojë, por dùhèt të qëndroni të qetë. Të hënën dhe të martën më mirë të mòs ngrini po.lemíka dhe të diskutoni!

Bricjapi, Në pùnë kohët e fùndít ju është dashur të për.balleni me një pròblèm, por jeni treguar të fòrtë. Tani përpiquni të jeni të kënaqur, për pjesën tjetër mendoni më vonë!

Ujori, Një lájm i mirë vjen nga e hëna: ndjeni dëshirën për të ndrýshuar jetën tuaj. Ka nga ata që dëshirojnë të lèvízín dhe të ndrýshojnë qytete!

Peshqít, Mërkùri është me ju: gjíthçka do të pèrmírësohèt, sidomòs në gjysmën e dytë të muajit, mòs u dòrèzoni.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments