Drejt LÁRGIMIT? Egla mes LOTEVE jep Mesazhin e FORTE ne BBV

Aktorja Egla Ceno u përlòt ditën e sotme nga një mesazh që mori në ‘Big Love’.

Mesazhi i nënës së sáj e përlòti, dùke bërë që ajo të mòs mùndej ta lexojë vetë mesazhin. Ishte Jùlian Deda, ai që lexoi deri në fùnd mesazhin prèkës të nënës së áktores.

“Egla e mamit. Unë jam shumë mirë, prandáj dua që rrugëtimin tënd drejt finales ta ndjèkësh sa më e qetë.

Të uroj me gjíthë zèmèr fitorèn se je një vajzè që di të kùjdèsesh për njerëzít e tu të afërm, me kárákter të fòrtë dhe virtyte të veçánta në shoqëri.

Edhe një herë për mua mòs u shqètëso se i kam harxhuar të gjítha. Të puth maku”– shkruhèt në mesazhin e nënë së Eglës.

‘Ja ta lexoj dhe njëherë të lutem’– thotë më pas Egla e cila e lexon sërish mesazhin.

Në fùnd áktorja shton: Shëndet. Hajt se kemi të tjera, po hë. As kemi as mbárojnë.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...