Friday, September 29, 2023
HomeGenelE fúndit/ Olta súlet kéq Luizit dhe Kiarës dhe iu bën paralájmërimin...

E fúndit/ Olta súlet kéq Luizit dhe Kiarës dhe iu bën paralájmërimin e fórtë

E mërzitur për daljen e Armaldos, aktorja Olta ka shkuar tek dera e dhomës së Luizit dhe Kiarës për të biseduar me ta. Ajo i tha Luizit se nuk do e harroj atë që ai i bëri Armaldos dhe se nuk ka parë asgjë akoma prej saj.

Armaldo u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP”. Olta u bë keq nga largimi i tij dhe fajësoi Luizin pasi ishte ai shkaktari i nominimit të tij.

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Qetsorin, Olta ka thënë se do të hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerrë nga shtëpia Kiarën.

- Advertisement -

“Ai më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën. Do përpiqem shumë”, ka thënë ajo. Por Olta anashkalon një fakt jo të vogël.

Nëse del Kiara, Luizi pastaj do jetë i foksuar 100% te loja dhe nuk do ketë gjë që do e ndalë, duke e bërë të jetë dhe i revoltuar apo i egër në situata të ndryshme.

Ndaj Olta duhet ta mendojë mirë këtë mundësi sepse ndoshta do i kthehet mbrapsht dhe atëherë do jetë vonë për t’u bërë pishman.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments