JUL DEDA TRÁDHETOHET Pak jave nga Nata Finale, ja çpo ndodh me aktorin

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë një prèj konkurrèntëve të “BBV3”,

Gazmend Ujkashi i cili ka komentuar ngjárjet e fùndít të ndòdhùra në shtëpi dhe lojën e konkurrèntëve.

Ish-banori, Gazí, trègòi se pse, sipas tij, Roza dhe Ríkja, të cilat janë eliminuar prèj garës, s’do lídheshin kurrë në “BBV3”.

“Ríke dhe Roza e kanë káluar fazèn e bùdallállëkut në dashùri. Nuk do lídheshin në Big Brother… Roza po të mbánte lojën që kishte në fíllim, nuk garantoj vetëm finale, por ishte pretendente për fitore…”

E ndërsa për fituesín e këtij edicioni ai shprèhèt:

“Meritoni ose Romeo dua ta fitojnë”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...