TÚRP per TCH/ Mój Shoqe a Híqet Drin Zeqo per kete personazhin qe do futet sot ne BBV3

Olsi Bylyku është një nga emrat që prèj kohësh është përfolur si një nga banorët që do t’i báshkòhèt banorëve të BBV3. Dhe madje aludohet se lárgimi i Drin Zeqos lidhet me nje loje te fshete per futjen ne shtepi te aktorit te humorit Bylyku.

E me sa dùket, tani është momenti që áktori të bèhèt pjesë e shtëpisë më të famshme në vend.

Olsi Bylyku është parë në ambíentet e “Top Channel” dhe ‘zèrat’

thonë se ka shkùar të bèhèt gati për hyrjen mbrëmjen e sotme,

dùke çuar kështu sërish në 24 numrin e banorëve, pas lárgimit të Drini Zeqos, për shkák të gjèndjes shèndètësore të një familjari të tij.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...