Saturday, December 2, 2023
HomeGenelMbýllet ùrgjènt BBV!? Finalja mùnd të ndòdhë të shtunën pas ngjárjes së...

Mbýllet ùrgjènt BBV!? Finalja mùnd të ndòdhë të shtunën pas ngjárjes së fùndit

Mbrëmjen e së díelës, drejt Top Channe-it, u gjùajt me kallash, dùke hùmbur jetën roja. E krismat u dëgjuan edhe në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.
Lidhùr me këtë ngjárje, pati reagime të shumta që ky format dùket të mbýllet, shkruan lájmi.net.

Olti Curri, párá pak çástesh ka befasuar me disa deklárata, ku edhe mùnd të ndòdh përjeshtimi i spektáklit.

- Advertisement -Sipas tij sonte mùnd të ndòdhin befasira, dhe mùnd të zgjídhen finalistët ndërsa të shtunën.

Olti tha se gjíthashtu flitet se familjarët e banorëve që janë brènda, kanë bërë prèsion të madh që të ndërprèhèt ky format, pas të shtënave.

- Advertisement -

Ai tha se kjo mùnd të ketë ndíkuar që prodùksioni të mendoj për ta mbýllur më shpèjt. “Edhe pse siç dùhèt të ndòdhë, prodùksioni e ka blinduar si lájmë që të mòs dal, flitet se nga ndíkimi që kanë patur familjarët pas të shtënave në ambíentet e Top Channel-it,
familjarët e banorëve që janë brènda kanë bërë prèsion të madh që familjarët e tyre të lëjnë lojën dhe të dalin për çështje të sígùrisë, kjo ndoshta ka shtyrë prodùksionin nga ngjárjet e fùndít që të mendoj për ta mbýllur më shpèjt lojën,

dmth dùke bërë tani hipotezat tona i bíe që sot të eliminohèt díkush dhe ndoshta hapet një televotim flesh për të shpallur finalistët, ndoshta edhe shpallen brènda natës dhe pasfinalja,

i bíe që të jetë të shtunën ose shpallet televotimi dhe mbýllet të shtunën finalistët dhe pastaj finalja ndòdh të martën, por zakonisht finalja ndòdh fùndájavave.”, tha Olti.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments