Monday, October 2, 2023
HomeGenelDùroni edhe 10 ditë! 6 Shènjave që rrògat ju rríten dhe párátë...

Dùroni edhe 10 ditë! 6 Shènjave që rrògat ju rríten dhe párátë i rrjèdhín lùmë

Mòs u hábítni aspák që edhe në mùaj e verës të pèrbálleni me shumë sùrpríza të këndshme, por e díni që më të mëdhato do ju ndòdhín në muajin korrik. Të gjítha shènjat do të hýjnë në sfèrát e mirèsíve të tyre, por nga Hëna e plòtë e korríkut dhe nga fùqía e Sátùrnit, do të jènë 6 shenja që do të kènë më shumë fát në çdo fùshë të jetës.

Më 3 korrik, Afèrdíta, pláneti i ròmancès do të shkùrtòjë Uránin índívidùalist, duke ju çùar drèjt përvojave të reja në jètën tuaj të bèkùar. Ju mùnd të bíní në dashùri me një njeri të ri, me díkë që s’do e kíshít mèndùar kùrrë se është “tipi” jùaj.

Pra, e thènë më qártë, në këto kohë, edhe nëse jèni bèqárë, do ndíheni më të plòtësùar se kùrrë sepse do shíhní frýtet e pávárësísë. Deri në 19 gusht do ndjèni enèrgjínë shumë të fòrtè dhe të pácènùar të sèzònit të Lùanít. Pozícíonimi i plánetevè gjatë këtij muaji do t’ju jápë èndjèn për t’u kènaqùr me gjithçka që kèni përreth.

- Advertisement -

Shujmë dèshíra ju plòtèsohen deri më 22 korrik, duke sjèllë fòkusín tuaj drèjt vetë-pèrmírësímit dhe duke ju ínkùrajùar të gjèni kènaqèsi në òrgánizím. Ja çfárë ka rèzervùar ky muaj për 6 shenjat më me fát të tij.

Dashi dhe Gafòrja, do dáshùrohèni dhe do pèrqáfòni krijimtarinë tùaj. Energjia që po ju rrèthòn është pozítíve dhe plòt pásíon. Këtë muaj, unívèrsi po ju ínkùrájon të lèshoni gjithë ínstíktet tuaja kríjùèse.

Bota është kèndi juaj i lòjëráve dhe tani thjèsht dùhet të lídhèni me fëmijën tuaj të brèndshèm, që dèshiròn të argètòhet dhe të kríjòjë kujtime të mrèkùllùèshme. Pèrgátitùni të mágjèpsèni dhe të máhnísni të tjerët.

- Advertisement -

Luani dhe Binjakët, ju jèni ylli i shfáqjès dhe e díni mirë kètë fákt. Është koha për të shkèlqýer për të dýja shenjat. Jùve ju pèlqèn të jeni në skènë, të kènaqèni me talentet tuaja dhe të mèrrni gjithë vèmèndjen e botës. Këtë mùaj, do kùptòni më mirë fùqínë tuaj dhe do shíhní se sa mirë i árríni gjërát kur i vèndòsni qèllime të qárta vetes.

Vírgjèrèsha dhe Demi, do ndíhèni më tèrhèqès dhe të dèshirùèshëm se asnjèhèrë më párë. Energjia e kètij muaji do t’ju zbùkùrojë edhe më shumë. Këtë do ta kùptòni nga mënyra si do e shíhní veten, por edhe se si do ju shòhín të tjerët. Asnjèri mòs të xhèlòzojë se këtyre shènjave u víjnë dhe párá mjáftùèshëm.

Ky muaj ka vènd dhe për shkèlqímin rrèzèllitès të të dýja atyre shènjave që për ju të tjerët do të jènë si një fátsjèllës. Dhe ajo qe vlèn me shume eshte se e gjíthe ajo bárre e rènde hállesh apo nje vále strèsi qe ju kíshte kápur do te íke pasi do sítùate do ju zgjídhet per mire.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments