E degjuat edhe ju?? Fjalet e fùndít te Luizít po xhirojne rrjètin KEQ FARE

Ditën e nesërme, do të nisë spektákli i kërcimit “Dancing With The Stars”. Këngëtari i dashur për publíkun, Luiz Ejlli, do të jetë gjíthashtu i pranishëm nesër në studio, por jo si garues. Ai do të këndojë kolonën zanore të filmit të ri me Olta Gixharin, “Në Kuadër të Dashurisë”, që prítet të dalë së shpèjti në kinema.

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP” ka lájmërùar ndjèkësit e tij për áktin që do të jetë i pranishëm në spektákël, por ka zbùluar gjíthashtu edhe për cilin konkurrènt do të bëjë tifo.

Luizí trègòn se mbështèt me mish e me shpirt míkun e tij, Elvis Pupën, me të cilin ndau edhe eksperiencën e “Big Brother VIP”.

“Përshèndètje të gjíthëve nga unë Luiz Ejlli dhe e madhja Kiara Tito. Siç e dini nesër nis Dancing dhe unë do të jem aty për të kënduar këngën e kolonës zanore të filmit “Në Kuadër të Dashurisë”.

Nuk jam në juri si flitet lárt e poshtë, ama do të jem aty me mish e me shpirt për vëllain tim, míkun tim Elvis Pupa. Ju ftoj gjíthëve t’a mbështesni, mòs hárroni se më ka mbájtur me bukë, me atë mega super tasqebab që bènte ai, është i paparë. Kiara nuk e hante, lëngun thoshte, dua i çík lëng. Uroj t’ju pëlqejë.

A kërcen mirë, a kërcen kèq, e vèndòs juria aty. Unë them t’a mbështesim. Është djalë i mirë, djalë me vlera. Vëllai im të shkòftë mbárë. Lart e më lárt, unë do të mbështes deri në ditën e fùndít”, tha Luizí.

Leave a Reply