Saturday, December 2, 2023
HomeGenelPlas kèq në BBV, banorja shpèrthen ne lòt: “E di që...

Plas kèq në BBV, banorja shpèrthen ne lòt: “E di që nuk të rr*hèt fare për mua”, dègjènerim

Plas kèq në BBV, miqësia e Efit dhe Kiarës jo vetëm që ka márrë fùnd, por vajzat mbrëmjen e djeshme, pas spektáklit kanë shpèrthýer në òfèndime ndáj njëra tjetrës, e më pas Kiara është parë dùkë qárë në dhomën e grimit, ku i shkòi në mbështètje Luizí.

Arsyeja e konflíktit është ákti se Efi sipas Kiarës të gjíthë ínátin që ka kundrejt Luizít e kanálizon ndáj sáj, edhe pse miqësia e tyre ka qenë më e hershme se ajo mes Efit dhe këngëtarit.

- Advertisement -

Efi: Të tolerova njëherë nuk ta fál më Kiara Kiara: Më vjen shumë kèq që gjíthë nervin e Luizít ma nxjerr mua

Kiara: E di që për mua nuk të rruhèt më fare, Luizít vazhdon dhe i flet se ke interes Efi: Para se të fùteshim më the që ‘kam besim te ty’. Paçá këtë ditë Ramazani ma ke thënë…

Plas kèq në BBV, muhabetet po kalojnë kufirin

Kiara: Mos më vër në gojë fjalë që nuk ti kam thënë, për kokë të atij Rajani që e kam gjënë më të shtrènjtë timen. Erdhe dhe doje që të na fùsje spica. Më hòdhe poshtë me debátin e parë që kemi bërë Efi: Ju kam hèdhùr poshtë të dyve.

- Advertisement -

Kiara: Unë ty stë kam bërë asnjë gjë. Finalen mèrre që ta gëzosh, e mèríton për lojën që bèn Efi: Paçim Kiara, vazhdoni jeni në rregùll që të dy

Pas debátit Kiara ka shkùar në dhomën e grimit, ku ka biseduar me Luizín dhe është përlòtur në lídhje me situatën e Efit,

ku tha se jo më kòt edhe në jetën e sáj reale, ka zgjèdhùr që të ketë një rreth të ngushtë shoqëror. Luizí edhe në momentet e dòbèsisë emocionale të Kiarës po e pyeste atë nëse dëshironte që të ishte pjesë e finales.

E sígùrisht që për ta árrítur këtë, sipas tij ai do ti vinte në ndíhmë, dùke bërë gjíthçka për të nxjerrë Efin nga shtëpia e Big Brother, teksa moderatorja iu kthýe dùke thënë se në atë moment loja nuk ishte në fokusín e sáj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments