Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FRIKSHME! Zhaku: “Ronaldo me i miri, Luizí vetem nje…”, cfare deklárate...

E FRIKSHME! Zhaku: “Ronaldo me i miri, Luizí vetem nje…”, cfare deklárate moj vajze

Gjatë pùntatës së parë tek “Kepi i VIP-va”, moderatori Ronaldo Sharka thùmboi prezantuesen e emisionit Kiara Tito, ku tha se ajo e kishte márrë këtë pozícion fálë partnerit të sáj, Luiz Ejllit.

E teksa në rrjètet sòcíale nuk ka munguar as reagimi i Luizít ku shprèhej se  “Kur nuk janë barinjtë, ujqërit hèdhin valle” (Klíko këtu).

Së fùndmi ka ardhùr dhe reagimi i ish-opinionistes së “BigBrother VIP”, Zhaklin Lekatari e cila ka mbájtur anën e moderatorit. Nëpërmjet një postimi në InstaStory ajo ka shkruajtur:

- Advertisement -

 “Mirëmëngjes vetëm Ronaldo Sharkës”.

Kujtojmë se në lídhje me dekláratën e Ronaldos, erdhi dhe reagimi i Kiarës, e cila e thùmboi moderatorin dùke u shprèhur se ‘díkur i lyenin flokët si Luizí por më pas e nxorrèn kokën’.

- Advertisement -

Díkur lyenin flokët si ai, sot nxorën kokën. Koka bèn, koka pèson”,– shkroi moderatorja në postimin e sáj në InstaStory.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments