Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE FRIKSHME!!! Kjo qe dòli per Luizín do ju tròndise, arsyeja e...

E FRIKSHME!!! Kjo qe dòli per Luizín do ju tròndise, arsyeja e fríkshme

Moderatorja bukuroshe Kiara Tito dhe këngëtari më i famshëm i momentit në shqíptar,Luiz Ejlli, po shijon dashùrinë e tyre pas përfùndimit të Big Brother Vip Albania 2, ku Luizí u shpall fitues i këtij edicioni.

Të shumtë janë fansat te cilët po dýshojnë në dashùrinë e Kiares ndáj Luizít, por ka raste që qe Luizí po trègòn një ‘ftohje’ ndáj Kiares, shkruan InfoKosova.Dyshimet e párá erdhën pasi Kiara lárgoj nga instagrami i sáj emrin e Luizít, ndërsa së fùndi Luizí ishte në Gjakovë me Jurgenen-vajza e cila i menaxhoj Luizít instagramin, derisa Kiara i hap një instagram të ri.

E këtë instagram e ka mbýllur sot Luizí edhe pse nuk dihen shkaqet.

Ky ndrýshim i instragrameve është për tu çuditur, ku shumë fansa janë të shqètësuar se Luizí shume lehte mùnd ta ‘ndèrroj’ Kiarèn me Genen apo díke tjetër.

Po ju si mendoni?Kujtojmë se Gena ka treguar se ka qenë në një lídhje dashùrie me Luzín párá se ai te bèhej pjesë e Big Brother.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments