Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FRIKSHME! Pas dasmes se ish-it, Kiara sápo beri veprimin qe po...

E FRIKSHME! Pas dasmes se ish-it, Kiara sápo beri veprimin qe po cudit gjíthe rrjètin

Vajza e Jozefina Topallit, Megi, mbás një lídhje të gjatë disa vjèçáre ka kurorëzuar në martesë dashùrinë e sáj.

Megi ka márrë shumë komente nga ish-shòkët e Luizít.

Meridiani, Joni dhe Mario i kanë urùar një jetë të lumtur për Megin në foton e sáj me fùstanin e nusërisë.

- Advertisement -

Për më tepër, Mario ka qenë i ftuar në dasmë dhe ka postuar foto me nusen.

Pas kësáj, ndjèkësit kanë vënë re se pas pak minutash, Kiara e ka hèqur Marion nga lista e personave që ndjèk.

Të kujtojmë se Megi dhe Luizí kanë pasur një márrëdhënie për 10 vjet, për të cilën këngëtari ka folur disa herë, madje edhe brènda shtëpisë së Big Brother VIP.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments