Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FRIKSHME! “Shume shpèjt do te Ndáhen…”, deklárata e fòrte qe po...

E FRIKSHME! “Shume shpèjt do te Ndáhen…”, deklárata e fòrte qe po xhiron ne rrjèt

Romanca e tyre fílloi brènda ‘Big Brother Vip Albania’ dhe u kurorëzua me martesë.

Bëhèt fjalë për Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, te cilet kohèt e fùndít edhe pse po qendrojne disi lárg njeri tjetrit, serish kane treguar se kane nje dashùri te zjárrte dhe te pafùnd.

Kjo e fùndít po vazhdon me áktivitetet e sáj në fùshën e prezantimit, pra gjèndet në ekran.

- Advertisement -

Por, ka personazhe publíke që díkush më pak e díkush më shumë i kritíkojnë ata e madje nuk u besojnë për lídhjen e tyre.

Ne nje interviste se fùndmi, artisti Dario Doka ka thene se eshte shume i bindur madje 100% se Luizí dhe Kiara shume shpèjt do te ndáhen pasi ata po perjetojne nje dashùri fállco dhe te sájuar.

- Advertisement -

Deklárata e tij beri buje ne rrjèt pasi nese shumica e personave VIP jane pro lídhjes se ciftit, Dario dùket se ka disa ínfòrmacione personale qe cifti nuk po perjèton dite te arta dhe se ndarja eshte dùke tròkitur tek dera.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments